Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про мрію
Казки на ніч Казки про їжачка Буля

Казка про мрію

Вже кілька місяців Їжачок Буль ходив на футбол. Там він познайомився з двома зайчиками - Пітером і Стівеном. Зайчата були братами і схожими один на одного. Але ось характер у них був дуже різним. Пітер постійно бурчав і не вірив у краще. Йому весь час здавалося, що їх команда програє, що скоро піде дощ, що тренер буде дуже суворий саме до нього. Стівен же був оптимістом. Він вірив у те, що буде великим футболістом, що їх команда буде найкращою в усьому Чарівному лісі. Казка про мрію розповість про те, як віра і надія виконує всі бажання.

Казка про мрію для дітей

Одного разу Буль і Стівен вирішили прогулятися біля озера і покататися на кораблику. Стівен трохи запізнився на зустріч.
- Думаю, ми не встигнемо покататися на кораблі, - сказав Буль, поки хлопці поспішали до озера. - Корабель зовсім скоро відправитися, а ми ще далеко від озера.
- Встигнемо! Я бачу, як ми приходимо і корабель все ще на місці. Ми зайдемо на борт, і він рушить.
- Але часу зовсім мало.
- Корабель почекає нас.
Через десять хвилин Їжачок і Зайчик були в порту. Корабель дійсно затримався і ще стояв в порту. Друзі встигли заскочити на борт. Це була казка про мрію! Цілу годину Стівен і Буль плавали по озеру, фотографували красиві пейзажі і раділи сонячному дню! Як же було радісно провести час з таким впевненим оптимістом, як Стівен!

Наступного разу Їжачок відправився гуляти з Пітером. Вони також вирішили покататися на кораблі. Пітер прийшов вчасно, але чомусь йому здавалося, що вони не встигнуть в порт.
- Ми не встигнемо, відчуває моє серце!
- Та ні, в минулий раз ми з твоїм братом дійсно спізнювалися. Прийшли на 10 хвилин пізніше. - Але корабель дочекався нас. А тепер у нас ще є запас часу.
- Мені ніколи не щастить.
По дорозі Пітер спіткнувся об корінь дерева і впав. Їжачок побіг купувати воду, щоб промити рану. А після доклав до рани подорожник. Пітер не міг йти швидко і друзі трохи запізнилися. Корабель пішов без них.
- Але ж ми запізнилися всього на хвилину! - шкодував Буль.
- Я знав. Завжди так відбувається. Світ несправедливий до мене.
Їжачок Буль довго думав про те, чому ж Пітеру так не щастить, проте у Стівена завжди гарний настрій. І нарешті Буль зрозумів, що своїм настроєм зайчинятка самі програмують свою реальність. Казка про мрію може стати реальною, якщо вірити в неї всім серцем. І казка може перетворитися в жах, якщо очікувати від життя невдач і несправедливості.

Під час чергового тренування тренер попросив Буля вибрати до себе в команду гравців. Їжачок покликав до себе Стівена. Пітер пішов в іншу команду-суперників. Будь був впевнений, з позитивним настроєм Стіва їх команда виграє. Гра була дуже важкою і тривалою. І, звичайно, команда Буля виграла. З тих пір Їжачок намагається завжди співпрацювати тільки з тими, хто оптимістично налаштований на майбутнє і прикладає зусилля до реалізації цього майбутнього. А ось таких песимістів, як Пітер, Їжачок намагається уникати.

Казка про мрію закінчилася. А ваші мрії збуваються?
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

4 коментарі

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати