Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про принцес: читати онлайн
Казки на ніч Казки на ніч для дівчини Казки на ніч про принцес Короткі казки на ніч

Казка про принцес: читати онлайн

У далекій країні Нордайленд жила принцеса Мила. Вона була дуже красива і розумна. У принцеси були довге біле волосся, гарне обличчя, тонкі руки і тонка талія. Вона вміла грати в шахи, вирішувати складні завдання і знала кілька мов. Ось тільки принцесу ніхто не любив. І вона ніяк не могла зрозуміти, чому. Їй здавалось, що нею мають всі захоплюватись. В книгах птахи співають про красу принцес, заплітають їм коси, прикрашають волосся квітами. Звірі встають раніше, щоб побажати доброго ранку прекрасним створінням. Але у Міли все було інакше. З нею часто навіть не віталися у школі. Ніхто не захоплювався її красою, не співав про неї пісень, не складав віршів. Вона мріяла про принца, але до неї ніхто ніколи не підходив знайомитись, не дарував квіти і не читав віршів.

Казка про принцес: як стати популярною?

Одного дня день Міла прийшла в школу і побачила, що всі її однокласники грають в хованки на перерві. Вона теж дуже хотіла грати разом з дітьми. Але чомусь її ніхто не запрошував. Мілі стало так прикро, що вона мало не розплакалася перед усіма. Принцеса побігла в туалет, закрила двері і почала плакати там. Як же їй хотілося, щоб її всі любили. Адже вона народилася справжньою принцесою! Плач дівчинки почула фея і влетіла у вікно, щоб заспокоїти її.
0_89788_c4f81a61_XXXL
- Мила принцеса, ти така красива, а плачеш в шкільному туалеті! Що ж сталось? - промовила добра фея і простягнула принцесі хустку. Та витерла свої сльози.
- Абсолютно згодна з тобою, фея. Я - принцеса. Я народжена для того, щоб все мене любили. Мені повинні пропонувати грати, ділитися зі мною яблуками, поступатися місцем. Мене повинні носити на руках. Принц давно повинен був забрати мене на білому коні. Але мені здається, казка про принцес, читати яку я вже давно кинула, бреше. Життя принцес абсолютно не таке. Нас навпаки ніхто не любить. Можливо, це зла відьма наклала закляття на мене?
- Мила Міла, давай же вийдемо на вулицю, і я тобі все розповім на цілющому повітрі.
Фея і принцеса вийшли на вулицю. Там була ідеальна тепла погода. Квітнули абрикоси, літали хрущі, співали птахи. Фея почала пояснювати:
- Справа в тому, що принцесами народжуються лише в казках. У житті принцесами стають, даруючи всім свою доброту і посмішку. Якщо ти хочеш грати з дітьми, то попроси. Адже тому, хто стукає, відкриваються всі двері. Якщо ти хочеш, щоб любили тебе, полюби ти. Чи знаєш ти, як звуть твоїх однокласників, які їх захоплення?
- Вони зовсім не принци і не принцеси. Їх захоплення такі дурні, що мені зовсім нецікаво про них знати. Ось я граю в шахи, а вони в карти. Я вмію рахувати до тисячі, а вони навіть до ста не вміють. Це вони мали б запитувати у мене про мої захоплення, а я б дозволила їм мною захоплюватись.
- Ти їх зовсім не любиш, тому і вони не зможуть тебе полюбити. Хоч ти і дуже красива, талановита і розумна. Намагайся любити людей і ти помітиш різницю.
Фея полетіла, а Міла залишилася одна на лавочці. Їй здавалися дуже дивними слова феї. Адже Міла народилася з королівським титулом. Невже їй ніхто нічого не винен?
Увесь день Міла була зла на фею і вважала, що вона просто щось наплутала. Але поступово слова феї змушували принцесу змінити свій погляд на світ. На наступний день Міла вирішила скористатися порадою. Вона подивилася на своїх однокласників і постаралася знайти в кожному щось хороше. Наприклад, Анрі вмів гарно співати. А Єва заплітала коси і колоски. І нехай вони не вміли грати в шахи, вони відмінно грали в показуху. Принцеса підійшла і сказала про це Анрі і Єві. Хлопчик подякував і дав Мілі яблуко, а дівчинка заплела косу. Так Міла знайшла друзів. І чим більше вона пізнавала їх, тим більше любила і розуміла, наскільки хорошими вони є. У відповідь діти задавали їй більше питань. Звичайно, Анрі і Єва не були ідеальними. Але якщо подумати, то і Міла теж була далеко не ідеальною принцесою.
Автор: Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати