Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про пташку Сюзі та її подружку Кеті
Казки на ніч

Казка про пташку Сюзі та її подружку Кеті

Пташка Сюзі дуже не любила готувати, вчити уроки, записувати домашні завдання, прибирати, мити посуд. Для неї все це було вкрай нудно. Вона полетіла вити своє гніздечко рано, тому батьки не могли примушувати Сюзі робити те, що їй не подобалося. Пташка раділа своїй свободі. Але якось раз вона прилетіла в гості до своєї подруги Кеті і здивувалася. Та обожнювала випікати пироги, годувати бездомних, прибирати у себе вдома. Казка про пташку Сюзі розповість про те, як навчитися турботі про інших і найважливіше - турботі про себе.

Казка про пташку читати

Сюзі ще ніколи не їла таких смачних пирогів, як у Кеті. Але вона не показувала свого захоплення. Вона вирішила висловити подив:
- І навіщо ти сама готуєш ці пироги? А потім ще й пригощаєш бездомних птахів, які не змогли собі самі гніздо звити? Адже це їх вибір - жити на вулиці, не захотіли собі будинок відшукати.
- Мені здається, що потрібно допомагати тим, хто зараз в біді, нам не відомі причини їх слабкостей.
- Я люблю купувати пироги в магазині, так простіше. І їсти сама.
- Смачного тобі, - тільки й посміхнулася Кеті. А Сюзі ще більше розлютилася, адже хотіла зачепити подругу. Але нічого не вийшло.

Вдома Сюзі вирішила дізнатися, як готувати пиріг самостійно. Адже вона ніяк не могла забути смачні ласощі подруги. Таких смачних в магазинах не продають. До того ж, Кеті використовувала для свого пирога тільки найкорисніші продукти. Без ароматизаторів, консервантів та інших інгредієнтів, які шкодять здоров'ю.
Пташка замісила на кухні тісто, поставила його в духовку. На її подив, у неї все вийшло. Час праці - дуже смачний, ароматний, красивий домашній пиріг був готовий. Сюзі була така рада, що у неї вийшло.
- Який смачний пиріг, - сказала Сюзі, доїдаючи його. - Добре, що я ні з ким не поділилася. Тепер я зрозуміла, чому готувати їжу самої - це добре. Адже таким чином я можу подбати про саму себе в майбутньому. Всього годинку почекати, через годину майбутня я зможе поїсти корисне блюдо. Але ось ділитися я точно ні з ким не буду.
На наступний день пташка Сюзі збиралася на навчання. Вона все ніяк не могла знайти ключі від квартири. Адже всі її речі були розкидані по квартирі. Через це пташка запізнилася на навчання. Тоді Сюзі вирішила, що вдома потрібно навести лад. Таким чином, вона зможе подбати про саму себе, яка буде поспішати завтра вранці. І більше нікуди не запізниться.
На вихідних Сюзі прокинулася в чудовому настрої. У неї було чисто, всі завдання для навчання вона вже повчила, холодильник був повний продуктів. Пташка випекла ще один пиріг. Тепер вона робила це швидко, адже у неї був досвід. Але цього разу зовсім не хотілося їсти пиріг одній. Казка про пташку для дітей була б сумна, якби в ній не ділилися. Тому Сюзі зателефонувала подрузі Кеті і запросила її в гості.
- Пробач мене, Кеті. Ти була права, ділитися - піклуватися про кого-то, крім себе. Це дарує велику радість. Це неймовірно приємно.
- Спасибі тобі, Сюзі. Твій пиріг неймовірно смачний. А давай візьмемо крихти від пирога і віддамо голубам, які живуть на вулиці? Їм буде так приємно, що і про них хтось дбає.
Так пташки і зробили. Вони нагодували вуличних пернатих, а весна від цього стала ще тепліше. Навколо пташки стали співати ще дзвінкіше і мелодійніше. І сонечко посміхнулося звірам і пташкам, адже в світі стало на одну добру пернату більше.
Казка про пташок підійшла до кінця. А ви любите ділитися? Ми на сайті Nochdobra любимо ділитися. Тому створили для вас коробочку з побажаннями на ніч для солодких снів. Улюблені герої - їжачок Буль і чарівник Яніс тепер будуть бажати теплі слова вам перед сном. Замовити коробочку можна тут.

Автор: Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

1 Comment

Клацніть сюди

  • Дякуємо💜❤️🧡Дуже гарна казка про пернатих. Всі казки у вас на сайті повчальні і корисні, для доброго і радісного життя👍☺️🤗

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати