Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про трактор
Казки на ніч Казки на ніч про машинки Короткі казки на ніч

Казка про трактор

Маленький трактор Гриша ходив уже в другий клас. Він дуже любив свою школу. Але одного разу зле цунамі напало на школу і зламало дах. Країна трактора Гриші була бідною, тому дах довго не могли полагодити. Деякі діти пепинили відвідувати уроки. Інші під час занять могли дивитися на небо і хмари. Іноді йшов дощ і під час уроку з даху капала вода прямісенько на парти. Казка про трактор розповість про те, як маленький Гриша врятував всю школу.

Казка про трактор читати

Гриша дуже любив вчитися, тому продовжував їздити на заняття. Його не бентежив дирявий дах, хоча мама і тато часто обурювалися через стан будівлі.
- Ну коли вже держава полагодить дах? Скільки ж можна чекати? - говорив тато.
- У нашій країні гроші ніколи не доходять до дітей. Бідні наші дітки. - відповідала мама.
Трактору теж було цікаво, скільки ж ще чекати ремонту. Але раптово малюка осяяло. Адже можна не чекати, а самим щось поміняти. На вихідних Гриша приїхав до великого трактора-майстра.
- Майстер, навчи мене ремонтувати дах.
- Невже ти хочеш відремонтувати ваш шкільний дах?
- Так!
- Малюк, там дуже велика діра, і дітям небезпечно залазити так високо. Потрібна страховка. Я б і сам полагодив той дах, але немає будівельних матеріалів, а їх потрібно багато.
- А де їх взяти?
- На ринку, але коштують вони дорого.
- Це була б справжня казка про трактор, якби у мене вийшло знайти гроші і полагодити дах!
- Але чому ти не хочеш просто почекати, поки держава не виділить гроші?
- Я не люблю чекати, я хочу щось робити!
Тоді Гриша приїхав додому і побачив свою шафу з іграшками. Він відразу зрозумів, що потрібно робити. Він розклеїв оголошення про розпродаж старих іграшок і запропонував друзям приєднатися.
- Усі зібрані гроші ми направимо на ремонт даху!

У день розпродажу до Гриші приїхали десятки машинок, літачків і тракторів. Всі принесли свої старі іграшки. Мама напекла печива, яке також продавала. Прийшли і покупці. Кожен приєднався до розпродажу. В кінці дітлахам вдалося назбирати стільки грошей, щоб вистачило на ремонт даху. На наступний день Гриша і майстер поїхали на ринок і купили матеріал для лагодження. Вже через тиждень дах був, як новенька!

Минуло три місяці і гроші на лагодження даху все-таки дійшли до школи. Директор вирішив витратити ці гроші на новий дитячий майданчик, а також вручив Григорію медаль за його ініціативність та організаційні здібності.

Сподобалася казка про трактор для дітей?
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати