Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про велосипед і бургер
Казки на ніч

Казка про велосипед і бургер

У дівчинки Поліни було дві радості в житті. Велосипед і бургер. Вона обожнювала кататися на двоколісному другові, завертати в парк, об'їжджати озеро, оминати людей по тротуарах. А ще вона дуже сильно любила їсти бургери. Якби ви запитали у Поліни, що вона любить найбільше: цукерки, торти, борщ, салат, піцу або бургер, вона б сказала бургер. Вона б їла їх день і ніч. Казка про велосипед і бургер розповість про те, як Поліна погладшала і розчавила свій двоколісний засіб пересування.

Казка про велосипед для дітей

Поліна любила їсти бургери в МакДональдсі, але батьки сказали, це занадто дорого.
- Я не можу купувати тобі бургери кожен день!
- А раз в тиждень можна? - благала Поліна і мама погодилася. Щоб викрутитися з ситуації, дівчинка почала готувати собі смаколики сама. Вранці вона брала булочку, клала в неї котлету, листя салату, солоні огірки. Заливала все майонезом і кетчупом, іноді гірчицею. Поля робила два бургера. Один їла вдома, а другий брала в школу.

На обід дівчинка купувала бургери біля школи. Так пройшла вся зима. Поліна чекала весни, щоб доповнити своє райське бургерне життя ще й поїздками на велосипеді. У квітні на вулиці вже було досить тепло, тому вона витягла з гаража велосипед і села на нього. Але велосипед не витримав вагу дівчинки і розламався. Поліна заплакала і від болю фізичного, і від болю душевного. Це був її улюблений єдиний велосипед, і вона його вбила.

- Як же так? Чому ж він поламався? - запитала дівчинка у тата.
- Тому що ти важиш занадто багато! - сказав тато.
- Не можна засуджувати дівчину за її вагу! Я така, яка є!
- Я ж не проти. Будь такою, якою ти є. Просто велосипеди над тобою можуть ламатися, та й стільці можуть почати ламатися.

Поліна подивилася в дзеркало і вперше зрозуміла, що дійсно дуже сильно погладшала. У неї з'явилось друге підборіддя, а живіт не влазив в штани.

- Мама, невже я товста?
- Ну, ти все одно красива! - посміхнулася мама.
- Чому ж мені раніше ніхто не говорив, що я така товста.
- Це легко виправити. Потрібно просто перестати їсти одні бургери.
- Я не можу. Бургери - це моя пристрасть. Я не зраджу їх. Моїх дітей, моїх крихіток.
- Але тоді тобі доведеться забути про свою другу пристрасть - велосипед.

Поліна закрилася в кімнаті і плакала. Як же важко було вибирати. Вона не знала, що їй подобається в житті більше - постійно їсти бургери вдень і вночі, багато-багато, всюди-всюди, завжди-завжди. Або ж відчувати свободу пересування, як вітер розвіває волосся, як колеса крутяться, швидкість зростає. Бургер або велосипед? Велосипед або бургер?

- Гаразд, я вибираю велосипед. - заявила Поля і заснула. Вночі до неї в сон прийшов містер Бургер.
- Ти зрадила нас! Королева бургерів, як могла ти відмовитися від нас?
- Але через вас я зламала велосипед!
- Така розплата за наш неперевершений смак! Ми ж неймовірно смачні!
- І вам не шкода мого велосипеда? А що далі? Далі ви зламаєте мені диван? А потім зламаєте моє життя? Годі з мене!
- Ах так! Ти думаєш, тобі вдасться позбутися нас так просто? Ми будемо переслідувати тебе всюди. Будемо снитися тобі, вабити тебе в Макдональдс. Ти не забудеш нас! Казка про велосипед перетвориться на жахіття!

Поліна розлютилася на бургери і вирішила, що більше не буде з ними дружити. З тих пір вона почала їсти корисні салати, борщик, голубці, каші, горішки. Виявляється, існувало дуже багато смачної їжі крім бургерів. Уже через місяць тато купив Поле новий велосипед.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

5 коментарів

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати