Казки для дітей » Казки на ніч » Твоя нова традиція - 30 добрих казок-побажань перед сном
Казки на ніч

Твоя нова традиція - 30 добрих казок-побажань перед сном

Привіт! Ви знаходитесь на DobraNich. Я – Ріта Сурженко весною 2015 року написала першу казку на цей сайт. Сьогодні тут можна знайти десятки безкоштовних казок про улюблених героїв мультиків, тварин, друзів дітей. За три роки сюди писала я та інші мами. Сотні тисяч мам, тат, сестер та братів заходило сюди, щоб почитати перед сном для діток сучасні короткі казки. Ми ділимось з вами твоєю творчістю вже три роки, дуже вдячні за добрі відгуки про казки на сайті. Що об'єднує нас з вами? Любов та турбота про своїх дітей. Розуміння важливості здорового сну та бажання відправити туди дитину підготовленою. З добрим душевним станом. Відправити душу до подорожей у сон з відчуттям того, що її любить цей світ. Адже тоді і сни будуть казковими.
З 2016 року на цьому сайті ми відкрили продажі коробочок з побажаннями перед сном.

Processed with VSCO with a6 preset

Місія цих коробочок – створити особливий ритуал вкладання спати. Іноді читати казку у батьків немає часу та сил. Іноді дитина не хоче слухати чергову застарілу або нудну казку. Іноді дуже довго крутиться у ліжку та встає під різними приводами то до туалету, то попити води. Будьмо відвертими, ми живемо в неідеальному світі і часто ввечері нам хочеться просто відпочити або приділити увагу своїй коханій людині. Але вкладання спати перетворюється у справжню епопею. Що ж робити? Включати мультик чи лишати дитину з гаджетом? А потім відчувати докори сумління? Або ж читати казки до посиніння і потім переключатись на Льва Толстого, сподіваючись, що хоча б це допоможе дитинці заснути? Ми кажемо «ні». Та пропонуємо замовити коробочки, які перетворюють вкладання спати на справжній казковий ритуал.

Як працює чарівна коробочка-казка з побажаннями?

• Дитинка вдягає піжаму.
• Відкриває коробочку та пірнає туди ручкою.
• Знаходить навмання одне побажання. Це безпрограшна лотерея, де переможцем є завжди ваша дитинка. Адже герой короткої казки-побажання – ваша дитина.
• Читає та уявляє прочитане.
• Поспішає заснути, щоб побачити все уві сні.

У коробочці 30 побажань, яких вистачає на 30 днів. Таким чином, дитинка звикає лягати спати у певний час та швидко засинати, щоб побачити уві сні казку, де герой - він або вона.
Мами, які вже придбали коробочку, стверджують, дітки починають швидше бігти до ліжка. Адже тепер там їх чекає чарівна коробочка і нове побажання – нова казкова історія, яку прочитає дитинка та чітко уявить себе в цій казці.

Також дітки швидше засинають, адже хочеться швидше побачити нову історію уві сні.
Найголовніше – вкладання спати стає більшим, ніж просто вкладанням. Тепер це нова традиція, яка об’єднує родину та відправляє у сни у доброму душевному стані.

Чому я звільнилась з роботи та присвятила себе створенню цих коробочок?

В 2014 році я з сином поїхала з Луганська без книжок з казками. Адже ми їхали ненадовго, щоб повернутись через 10 днів. Та через кілька днів перебування у друзів ми зрозуміли, назад тепер повернемось навряд чи. Під нашим будинком в Луганську вже їздили танки та стріляли автомати. У нас лишається лише те, що ми взяли з собою поспіхом у сумку. Кілька джинсів та футболок. Та було ще дещо, що врятувало нас тоді. Наша традиція бажати один одному казки, адже навіть без цих чарівних коробочок ми вже вигадувати один одному чарівні побажання перед сном. Ми не знали, де опинимось завтра, але ми точно знали – цього вечора ми побажаємо один одному побажання, у якому в нашій країні мир і у нас все добре. Я бажала своєму сину побачити себе разом з Черепашками Ніндзя у Нью Йорку. Побачити, як вони разом рятують місто та їдять піцу. Він бажав мені побачити себе принцесою в казковому полі. Ми досі бажаємо один одному казкові сни. Це наша традиція, яка є більшою, нім ми. Ці побажання тоді у 2014 допомогли нам, наповнили вірою та оптимізмом. А сьогодні вони для нас - символ нашої родини та спосіб проявити любов.

Я б дуже хотіла, щоб у кожної родити також була ця добра традиція вкладання. Щоб не зважаючи на негаразди, які могли статись у житті, перед сном родина відчувала магію та диво, вдячність за цей день та віру у краще майбутнє. Кожна коробочка з побажаннями для мене – це дещо більше, ніж просто листівки та букви. Це добро, яке лишається між мамою та дитиною, між татом та дитиною. Між двом серцями, які люблять одне одного, але не знають, як правильно висловити свою любов. Як зробити так, щоб енергія любові циркулювала від серця до серця. Наша коробочка – допомагає будувати ці канали між серцями добрими казковими побажаннями.
Приєднуйтесь до числа тих, хто вже створив нову традицію вкладання спати. Ми гарантуємо – ваші сни стануть казковими, а ваша реальність стане добрішою. Для нас коробочки – це спосіб змінити світ на краще. Приєднуйтесь до нас, давайте ділитись любов’ю та турботою, щоб наші дітки жили у кращому світі. Замовити можна тут.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати