Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про втомлених батьків: як коробочки DobraNich вкладають дітей спати?
Казки на ніч

Казка про втомлених батьків: як коробочки DobraNich вкладають дітей спати?

Сучасні батьки багато часу проводять на роботі. Мами в декреті хоча й не відвідують офіс, втомлюються не менше. Ввечері дорослі часто вже витратили весь ресурс для якісного проведення часу з дитиною. Тому читання казки на ніч відкладається до кращих часів. А разом з тим ритуал вкладання спати стає пустим та холодним. Коробочки DobraNich створені саме для того, щоб перетворити вкладання у ліжко у сімейне тепле свято турботи та спілкування.

Казка про втому, яка не змогла протидіяти любові та турботі

Коробочка DobraNich містить 30 коротких казок-побажань. Їх вистачає на 30 днів. Саме стільки потрібно родині, щоб звикнути вкладатись у ліжко вчасно та разом читати коротку казку.
Дитина поспішає до ліжка, адже там її чекає коробочка.

Коробочка виглядає, як лотерея, ніколи не знаєш, що саме витягнеш сьогодні. Можливо, Їжачок Буль побажає дитині побачити пінгвіна та врятувати його від глобального потепління. Дитина відчує себе героєм. А можливо Чарівник Яніс побажає побачити себе уві сні кухарем, що готує дуже смачне печиво, отримуючи у нагороду оплески. Мандрівки, цілющі овочі та фрукти, веселі пригоди, щедрість, сила волі, цілеспрямованість, креативність, космос — все це є в наших коробочках. Тому хочеться знову витягнути побажання.

Після прочитання дитинка поспішає заснути. Адже якщо швидко заснути, уві сні можна побачити прочитане та пережити все ще раз. Політ у космос на ракеті, яку було змайстровано разом з друзями. Катання на гойдалці біля океану. Чарівна цибулинка, яка захистила від всіх мікробів. Піаніно, яке дарує людям світлу музику завдяки твоїм пальчикам. Ким ти будеш сьогодні уві сні? Дітки поспішають заснути або дізнатись.


Чудова знахідка для тих дітей, які ще не встигли привчитись засинати рано після канікул. Вранці крихітка не може прокинутись до школи або дитячого садочка? Тоді вкладіть дитину раніше. Коробочка допоможе.


Казки розвивають дитину, але у сучасних батьків не завжди є час читати довгу казку виразно. Аудіоказка не замінить живого спілкування, а мультики не змусять дитячу фантазію працювати на повну. Коробочка з побажаннями дозволить поспілкуватись з дитиною перед сном, пережити разом щасливі емоції та проявити свою турботу.


Бажаєте замовити коробочку зі знижкою? З 17 по 23 вересня діє знижка — мінус 50 гривень при замовленні коробочки. При замовленні двох коробочок безкоштовна доставка та знижка 150 грн! Замовляй зараз коробочку — отримуй 30 квитків до солодких снів та казку у подарунок! Замовити можна тут.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати