Казки для дітей » Виховання дітей » Що робити, якщо нудно вдома?
Виховання дітей

Що робити, якщо нудно вдома?

Часто на канікулах вдома занадто нудно. Друзі роз'їхалися в села або на море. Уроків немає, а домашні завдання на літо робити не хочеться, мотивація відсутня. Адже є ще цілих три місяці для того, щоб прочитати задану літературу. Тому дні проходять нудно і одноманітно. Що робити, якщо нудно вдома? Ми вигадали 5 оригінальних занять!

Що робити, коли нудно вдома влітку

Навчитися зав'язувати морський вузол або краватку. Без тренувань похвалитися перед друзями умінням в'язати вузли не вийде. Для цього потрібен досвід і хоча б година практичних занять. Але якщо вдома нудно, можна навчитися і натренувати руки. А якщо піти ще далі, потім свої вміння і спритність можна записати на відео і виставити на Ютюбі.
Написати книгу. Якщо ви не знаєте, що робити вдома, коли нудно на канікулах, почніть писати. Спочатку можна написати невелике оповідання, любовну історію або детектив. Всього пара сторінок, а ви вб'єте кілька годин, поліпшите фантазію, створите унікальну історію. У школі після такого тренування буде легше писати твори. Можна навіть відправити книгу на літературний конкурс.

Завести папугу і навчити його говорити. Папуги - дуже красиві і розумні птахи. Вони люблять людей, а головне - вміють відтворювати почуті звуки. Але щоб навчити папугу говорити, потрібно тренувати його не одну годину. Проте потім перната птиця зможе дивувати всіх гостей своїм умінням розмовляти.
Навчитися грати в шахи. Настільна гра тренує розум і логіку. Якщо ти ще не вмієш грати, але вдома є шахи, літники канікули якраз допоможуть навчитися. Можна знайти цю інтелектуальну гру і в інтернеті.
Приготувати оригінальне блюдо. Якщо ти ще ніколи не готував борщ, олів'є, печиво, саме час почати. Приготування їжі - це творчий процес, але при цьому ти ще зможеш порадувати батьків смачною їжею! Вони прийдуть з роботи голодними, а вдома на них чекатиме сюрприз! Вони ще довго будуть згадувати це.
Якщо ти не знаєш, що робити, коли нудно вдома, ми підготували для тебе ще кілька корисних занять:
1. Намалювати аквареллю країну, в яку ми мрієш потрапити.
2. Навести порядок в шафі.
3. Вивчити танець.
4. Зайнятися гімнастикою.
5. Написати 100 цілей на рік.
6. Почитати книгу.
7. Подивитися фільми про динозаврів або космос.
8. Почати записувати відео для свого ютюб-каналу.
9. Пошити м'яку іграшку.
10. Влаштувати показ мод, розібрати всі речі і перешити деякі з них.
Ми радимо не витрачати багато часу на канікулах біля комп'ютера. Через нього може зіпсуватися зір і закиснути мізки. Краще активізувати мозкову діяльність навчанням або освоєнням чогось нового.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати