Казки для дітей » Виховання дітей » Маска для обличчя в домашніх умовах
Виховання дітей

Маска для обличчя в домашніх умовах

Багато хто задається питанням про те, чи допомагають маски від коронавируса? ВООЗ визнала, що їх варто носити тільки хворим людям, щоб не заразити оточуючих. При цьому вірусологи стверджують, респіратори і маски варто надягати для профілактики всім, адже вони зменшують ризики підхопити недугу на 80%! Проблемою є те, що навіть хірургічні маски вже зникли з прилавків аптек. Тому на карантині ви можете зробити її вдома самостійно. Маска для обличчя в домашніх умовах для дітей допоможе провести час весело і з користю.

Як зробити маску для обличчя для дітей

Є кілька способів зшити маску своїми руками для дітей. Відео допоможе розібратися з кроками:

Виготовити медичну маску можна за допомогою вати і марлі, вона буде одноразовою. Можна пошити з бавовняної тканини, тоді вона буде багаторазовою, але її доведеться прати.

У першому випадку вам знадобиться:

- бинт або марлева пов'язка;
- вата;
- нитки і голка;
- сантиметр або лінійка;
- ножиці.

Розмір стандартної маски - 15х25 сантиметрів. Але для дитини необхідні менші розміри, щоб вона не була велика не нього і добре прилягала. Лінійкою або сантиметром зніміть мірки з дитини. Виріжте з марлі мінімум шість відрізків лицьового боку маски. Також зробіть марлеві смужки 15х25 сантиметрів.

До кутів маски пришиваємо тасьма, направляючи всі чотири в центр. Зверху маємо інші шари марлі. Їх може бути більше шости.

Прошиваємо маску, залишаючи отвір, щоб вивернути її навиворіт. Вивернувши, укладаємо в неї вату, рівномірно розподіляючи. Шар вати повинен складати 1-2 сантиметри.

Можна зробити маску для дітей з тканини. Виберіть «веселу» ​​тканину для дитини, щоб вона піднімала настрій, підкреслювала стиль і була справжнім аксесуаром дитини. Можна навіть пришити зверху невелику латку у вигляді улюбленого героя мультика. Крім тканини знадобитися гумка, голка і ножиці.

Необхідно скласти тканину в два шари і зшити їх між собою. Шов залиште посередині і пропрасуйте праскою, щоб закріпити.

Складіть маску ще раз навпіл. По краях протягніть гумки і прошийте ще раз. Бажаємо вам веселого та продуктивного карантину!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати