Казки для дітей » Виховання дітей » Речі в школу: збираємо рюкзак
Виховання дітей

Речі в школу: збираємо рюкзак

Прийшов час збирати речі в школу. Список їх досить великий, краще скласти його заздалегідь перед тим, як йти в магазини або на ринок. Ми вирішили також розібратися з тим, щоб потрібно брати в школу дівчаткам і хлопчикам.

Список речей для дівчинки в школу

Дівчатка ставляться до вибору речей в школу з особливою ніжністю та очікуванням. Хочуть, щоб кожна складова рюкзаку була особлива і красива. Повністю довірте вибір речей доньці, адже їй ходити з ними на навчання щодня. Якщо їй хочеться рюкзак з героїнею з «Холодного серця», нехай купує його, тоді і навчальний процес буде приносити більше задоволення.

- Рюкзак. Звертайте увагу на ортапедіческую спинку, невелику вагу, широкі лямки, світловідбивачі. Ви контролюєте якість рюкзака, дитина вибирає колір і принти. Тож дівчаткам до школи варто придбати:
- Банти і стрічки для волосся.
- Дві блузки.
- Сарафан.
- Футболка шкільна.
- Спідниця.
- Штани.
- Колоти.
- Гольфи.
- Шкарпетки білі і чорні для фізкультури.
- Спортивний костюм.
- Сумка для змінного взуття і сумка для спортивної форми.
- Взуття. Туфельки, кросівки, сандалі, чешки для хореографії.
- Лінійка.
- Гумка.
- Набір олівців.
- Набір ручок.
- Звичайний олівець.
- Обкладинки на підручники.
- Зошити.
- Обкладинки на зошити.
- Блокнотик.
- Щоденник.
- Пляшку для води.
- Контейнер для їжі.

Можна також придбати наклейки, щоб клеяти їх дитині в разі хорошого виконання шкільних завдань. Гарний контейнер для їжі є чудовою мотивацією брати з собою до школи смачні домашні перекуси.

Список речей в школу для хлопчика

Хлопчиків збирати в школу простіше. Їм знадобиться:
- Сорочка з коротким і довгим рукавом.
- Піджак або кофта.
- Штани.
- Спортивна форма.
- Взуття. Туфлі і кросівки.
- Шкарпетки.
- Спортивний костюм.
- Сумка для змінного взуття і спортивної форми.
- Рюкзак.
- Лінійка.
- Терка.
- Набір олівців.
- Набір ручок.
- Звичайний олівець.
- Обкладинки на підручники.
- Зошити.
- Обкладинки на зошити.
- Блокнотик.
- Щоденник.
- Пляшку для води.
- Контейнер для їжі.

Модні речі в школу

Якщо ви хочете підкреслити стиль школяра, вибирайте модні речі в школу для дитини. Ми склали добірку стильних луків для школярів.Вам бажаємо вдалих зборів в школу і позитивного настрою на навчання!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати