Кращі казки на ніч

Як Червона Шапочка з Сірим Вовком почала дружити

Дівчинку Ніку всі знайомі називали Червоною Шапочкою, тому що вона любила носити ажурну червону панамку, зв'язану бабусею для улюбленої внучки. І ще тому, що вона любила цю казку, по кілька разів її перечитувала і розповідала своїм друзям. Про те, що є Казка про Червону Шапочку, читати яку любила бабуся, дівчинка дізналася, коли їй було ще тільки 2 роки. Ніка часто просила бабусю знову і знову розповідати їй улюблену казку. Історія про дівчинку і Вовка ніколи не набридала, тому що кожен раз бабуся розповідала її по-новому. Ніка і читати навчилася рано, щоб вміти самій прочитати цю казку.

Казка про Червону шапочку

Але, про те, що їй доведеться познайомитися і навіть подружитися з Сірим Вовком, Ніка ніколи не думала. Це сталося на початку літа, коли родина виїхала на дачу. Мама з татом не могли залишити роботу в місті, на дачі вони проводили вихідні, а в понеділок вранці поверталися в міську квартиру. Ніка з бабусею постійно жили на дачі. Спочатку було нуднувато, тому що друзі дівчинки залишалися в місті. Бабуся займалася своїми улюбленими квітами і розмовами з сусідками.
Ніка, хоч і допомагала бабусі, мала вільного часу багато. За дачею був ліс, і дівчинка почала часто туди ходити. Вона рвала квіти, збирала ягоди, спостерігала за життям мурах і жучків, милувалася метеликами і метеликами, вчилася розрізняти птахів за зовнішнім виглядом і співу. Якось, спостерігаючи як перелітають з куща на кущ метелики, дівчинка дісталася до заростей терну і почула звідти жалібне попискування. Розставивши гілки, Ніка побачила маленького сіренького вовченя. Вона уявила собі, що починається Казка про Червону шапочку онлайн.
Але, при найближчому розгляді виявилось, що це був гарненьке щеня сірого забарвлення.
Як Червона Шапочка з Сірим Вовком почала дружити
Залишається тільки гадати, як він опинився в лісі один і скільки часу там знаходився. Ніка відразу ж придумала цуценяті кличку, назвала його Сірий Вовк. Вона принесла дитину додому, де його відігріли та вигодували. Голодний Сірий Вовк так накинувся на миску з молоком, що відразу ж виправдав своє прізвисько. Ніка з бабусею дуже сміялися, дивлячись, як щеня захлинаючись п'є молоко і навіть вступає лапами в миску, вимазав всю мордочку і лапки. Наситившись, Сірий Вовк смішно розлігся на килимку і заснув.
До кінця літа щеня підріс. А на наступний рік Ніка приїхала з міста на дачу з майже справжнім Сірим Вовком. Щеня перетворився на величезного сірого пса, зовні дуже схожого на вовка. На дачі все було майже, як у казці - бабуся, Червона Шапочка і Сірий Вовк. Правда, Вовк не їв бабусю, а мисливці не розпорювали йому живіт. І ще не було мисливців. Зате часто заходили попросити води рибалки, які йшли на розташовану недалеко від дачі річку вудити рибу.
Сірий Вовк став для Ніки кращим другом. Вони разом ходили на річку, в ліс, грали з друзями. В дитячих іграх пес став незамінним і найактивнішим учасником. Так улюблена казка Ніки увійшла в її життя.
Автор - Лариса Сурженко

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 7 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати