Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про любов
Казки на ніч Казки на ніч для дівчини Короткі казки на ніч

Казка про любов

Коли у Даші з'явився братик, вона зовсім не зраділа. Раніше батьки більше любили її, приділяли їй всю увагу, дарували всі іграшки лише їй. Коли ж у них в родині з'явився Єгор, мама почала постійно носити його на руках. Даші здавалося, що про неї всі забули. Звичайно, батьки часто говорили їй, що дуже її люблять, а малюк просто ще зовсім крихітний, тому йому потрібно більше уваги. Але Даша не хотіла вірити в це, їй дуже потрібна була вся любов мами і тата. Казка про любов розповість про те, як Даша виросла і зрозуміла багато про свої почуття.

Казка про любов читати для дітей

Коли Єгор був зовсім малюком, Даша намагалася привернути увагу батьків. Вона раптово почала повзати, хоча вже давно вміла ходити. Почала говорити немов малюк замість того, щоб розмовляти словами і реченнями. Чого не зробиш, щоб бути схожою на молодшого братика. Але батьки швидко розгадали її хитрощі і пояснили, що вона набагато доросліша за Єгора, і її поведінка нерозумна. Даша здалася і почала вести себе так, як раніше. Але братика все-одно не могла по-справжньому любити. Вона допомагала мамі і татові з ним, міняла памперси, качала коляску, але дуже сумувала за старими добрими часами, коли весь світ обертався тільки навколо її.

Через п'ять років Єгорка сильно захворів. Даші було вже десять років, тому мама попросила допомогти лікувати братика.

- Єгору потрібно пити багато чаю. Давай я буду готувати йому суп, міряти температуру, провітрювати приміщення, давати пігулки, а твій обов'язок буде - готувати йому чай. Щогодини потрібно робити чай - малиновий, імбирний, смородиновий, м'ятний, лимонний. Так, щоб я не нагадувала тобі, добре?

- Добре, - відповіла Даша, навіть не дивлячись на маму, а дивлячись відео в TikTok. Мамі це не сподобалося. Вона попросила доньку відволіктися і подивитися на неї:
- Зрозумій, щоб він вилікувався, потрібно постійно пити багато рідини. Але головне - готувати чай з любов'ю. Добре?
- Добре! - повторила дівчинка і пішла готувати чай. Вона одним оком дивилася в телефон, а іншим накладала в чашку ягоди смородини, м'яту і лимон. Залила все це окропом і понесла поїти брата.
- Апчхи! - чхнув брат прямо на сестру.
- Фу! Через тебе ще і я захворію! Чхай акуратніше! Я тобі чай принесла. - Даша почала поїти брата, не перестаючи дивитися TikTok. Брат все випив і відвернувся. Даша здивувалася. Єгор любив її дражнити, віднімати телефон, дивитися мультики. Але тепер він виглядав дуже слабо, блідо і був не схожий на себе. Дівчинка раптово злякалася, і до неї нарешті дійшло, що братик серйозно хворіє. Вона повернулася в кухню і запитала сама себе:
- Я додала в чай ​​ягоди, м'яту, лимон. Але здається я щось забула. Що ж? - Даша почухала голову. - Точно! Любов! Як же її додати?
Дівчинка уявлення не мала, як знайти любов і додати її в чай. Може потрібно вимовити якесь закляття? А може підсипати цукру? А може залити Боржомі? А може пошукати любов в шухлядках?

Казка про любов на ніч

Даша заглянула в кімнату до Єгора, щоб перевірити, як він себе почуває. Йому було як і раніше погано.
- Ех, значить мій чай був без любові. Новий чай потрібно готувати по-іншому.
В цей рази Даша майже не дивилася в телефон, лише іноді поглядала на лайки своїх відео. Основна увага дівчинки була прикута до чаю. Тепер вона додала в чашку малини і імбиру. Імбиру побільше, адже Єгорка його дуже любив. Обов'язково дві ложечки меду. Дві - тому що це улюблене число Єгорки. Він любив замовляти в МакДональдсве два гамбургера, в магазині купувати два яблука і два морозева. Одне він обов'язково віддавав їй.

Даша прокручувала багато моментів в голові і зрозуміла, що її братик був не таким вже й поганим. З ним їй було набагато веселіше, хоча від батьків було і менше уваги, а обов'язків у неї стало більше. Але їй би дуже-дуже-дуже не хотілося, щоб вона знову була єдиною дитиною в сім'ї. Даша залила чай окропом і прошепотіла:
- Будь ласка-ласка, видужуй Єгорка! Я сумую за тобою!

Вона принесла братику чай, дула на чай, щоб той охолонув, почала поїти хворого. Він все ще був слабким. На цей раз сестра не пішла назад в кухню, вона вирішила посидіти з братиком. Він заснув, вона вкрила його ковдрою і обійняла. А через годину побігла робити ще один чай. Третій спрацював! Єгор випив його і вже не хотів спати.
- Здається, мені вже краще. Може мультики подивимося? - запитав він сестру. Даша була дуже щаслива! Нарешті її чай спрацював.
- Здається, я тобі цього ніколи не говорила. Я і сама не знала. Але знаєш, що Єгор? Я тобі дуже люблю! Тому ти повинен видужати, як можна швидше!
- Я постараюся! - посміхнувся Єгорка. - А можна ще чаю? У тебе так смачно виходить!
Даша зраділа такому компліменту і побігла робити чай. Вона зробила чай не тільки для Єгорки, але ще мамі з татом, адже зрозуміла, як сильно любить свою сім'ї і як рада, що народилася саме в ній. У кожну чашку вона поклала багато своєї любові. Виявилось, що любов лежить не в шухлядках, вона знаходиться в серці.

Казка про любов для дітей підійшла до кінця. А ви любите свою родину? Коли готуєте чай, то з любов'ю? Пишіть відповідь в коментарі:) Добраніч!

Автор  - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

6 коментарів

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати