Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Барбоскіних: чи потрібен розум в сучасному світі
Казки на ніч

Казка про Барбоскіних: чи потрібен розум в сучасному світі

Барбоскины

Після того як Роза завдяки технічним хитрощам Гени стала улюбленицею публіки і зіркою YouTube, відкривши новий напрям в музиці, Ліза дуже засмутилася. Не те щоб вона не була рада за сестричку, або заздрила її популярності. Просто на думку розумної крихітки такий обман абсолютно несправедливий: виходить вчитися в сучасному світі зовсім не потрібно, все можна зробити за допомогою хитрощів. Саме тому Лізі було настільки неприємно і образливо. Але наша казка про Барбоскіних зовсім не про поганий настрій дівчинки, а про те, що вчитися і знати багато цікавої інформації про навколишній світ завжди корисно. Але, про все по порядку.
2

Казка про Барбоскіних: читати про те, як Ліза стала популярною

Ось уже кілька днів поспіль Ліза пояснювала Розі, що обманювати слухачів недобре. Новоспечена зірка неохоче слухала докори сестри, і навіть ображалася:
- Та ти просто мені заздриш! Насправді тебе турбує не те, як я співаю, а моя популярність. Ти зовсім не рада за мене, і хочеш, щоб я знову стала непомітною сірою мишкою, а не популярною співачкою.
Мама несподівано теж підтримала Розу:
- Доню, і справді, що поганого в тому твоя сестра подобається публіці? Не потрібно вже стільки про це говорити, ти можеш її образити. Краще пограй з Малюком або почитай цікаву книжку.
- Та це ж обман! - не вгавала Ліза. Вона не розуміла, чому дорослі закривають очі на такі важливі речі.
- І зовсім не обман. Так, просто маленька хитрість. Я б навіть сказав, що це невинна дитяча витівка. -  поспішив стати на бік захисту Гена, власне, завдяки якому і стала можливою популярність Рози.
- Так-так-так! - підхопила Роза. - Заздрість, все це заздрість! Ти ж б теж хотіла бути популярною, мати шанувальників, отримувати квіти і роздавати автографи. А так сидиш постійно зі своїми книжками, і ніхто тебе не знає і не любить!
- Ех, що з вас візьмеш! Піду краще Малюкові казку почитаю. - Лізі було дуже прикро почути таке, але виду вона не подала.
- Казка про Барбоскіна! Казка про Малюка Барбоскіна! - побачивши Лізу, Малюк почав радісно підстрибувати. Він дуже любив, коли Мама розповідала йому історію, де головним героєм був він сам, тому думав, що Ліза розкаже таку ж.

- Ні, Малюк. - я розповім тобі зовсім іншу казку, корисну. Про те, чому буває день і ніч, і хто насправді обертається: Земля чи Сонце.
- Роза, але я думаю, що ніщо не обертається. Земля - це ж просто рівна поверхня, а Сонце - щось на зразок лампочки, яка світить нам вдень.
- А ось з цим ми зараз і розберемося, - сказала Ліза, приготувавшись розповідати повчальну історію. Але раптом її осяяла чудова ідея: слухати такі цікаві розповіді про природу і навколишній світ буде цікаво не тільки Малюкові, а й іншим хлопці. А також їх неодмінно оцінять дорослі, які хочуть, щоб діти дивилися корисні мультики.
1
- Здрастуйте, друзі! Сьогодні з вами Ліза і Малюк Барбоскіни, і ми розповімо вам про те, чому буває день і ніч! Цікаво? Сідайте зручніше і готуйтеся: до вашої уваги казка про Барбоскіних слухати яку буде не тільки цікаво, а й дуже корисно. Ви отримаєте не лише нові знання, але також навчитеся міркувати. - З такими словами Ліза почала записувати своє перше відеозвернення до маленьких хлопчиків і дівчаток по той бік екрану.
Яке ж було її здивування, коли кількість переглядів і «лайків» набагато перевищила рейтинг пісеньок Рози. Тепер в сім'ї Барбоскіних вже дві знаменитості.
Але Ліза зовсім не стала дражнити сестру, а навпаки, поставилася до своєї популярності дуже спокійно.
Вона була щаслива не від величезної кількості шанувальників, а від розуміння, що світ врятують знання і вміння мислити.
3

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати