Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Робокар: як Полі став сміливим
Казки на ніч Казки на ніч для хлопчика Казки на ніч про машинки

Казка про Робокар: як Полі став сміливим

Складно знайти хлопчиків, які б не були фанатами відомого мультфільму про робокарів – відважних рятівників, які у будь-якій складній ситуації готові негайно прийти на допомогу. Сміливий Полі, добра і розумна Ембер, спритний Хелі і сильний Рой оберігають спокій казкового міста Брум, тому його мешканці можуть почувати себе у повній безпеці. Однак, так було не завжди. Про часи, коли лідер команди рятівників ще був невпевненою в собі машинкою, а місто Брум потерпало від брутальних злочинців та хуліганів, розкаже казка про Полі Робокар читати яку не менш цікаво, ніж дивитися однойменний мультфільм.

Казка про Полі Робокар: як усе починалося

Одного чудового дня в казковому містечку Брум у сім’ї тата-робота і мами-машинки народився маленький синочок, якому дали ім’я Полі. Він був трансформером, адже успадкував від мами швидкі колеса, а від тата сильні руки та кмітливість. Полі був надзвичайно здібним учнем, швидко освоював нову інформацію, любив справедливість та мав чуйне серце. Понад усе захоплювався маленький робокар історіями про відважних лицарів та потай мріяв стати саме таким як вони. Для цього Полі не вистачало лише сміливості.

Потрібно сказати, що в той час мешканцям міста Брум жилося зовсім не солодко, адже на його околицях поселилась банда злих хуліганів, які цілими днями бешкетували, грабували крамниці, смітили на вулицях і ображали дівчаток.

Юний робокар спостерігав за цією несправедливістю, обурювався і дуже хотів щось змінити, однак ніяк не наважувався. Йому бракувало сміливості, досвіду та підтримки, тому він терпеливо чекав, поки з’явиться хтось, хто не злякається рішуче виступити проти хуліганів. Ось тоді він його обов’язково підтримає!

Але час минав, а відважний герой так і не з’являвся. Мешканці Брум давно забули про спокій, адже гуляти тепер було небезпечно не лише ввечері, але й серед білого дня. Нахабні хулігани уже настільки звикли до безкарності, що дозволяли собі приходити навіть на шкільне подвір’я, щоб смітити там та нищити дитячі спортивні майданчики.

Так тривало доти, доки не відбулась історична подія, що змінила життя мешканців на краще. У місті з’явився довгоочікуваний герой. До того ж, це не був незнайомець із далекого краю, який почув про несправедливість у казковому місті і примчав на допомогу. Ні, ним став звичайнісінький робокар, який зумів наважитись на добрий вчинок. Але, про все по порядку.

Одного сонячного дня робокар Полі на перерві читав цікаву книжку про пригоди відважних лицарів. Його мандрівку в захоплюючий уявний світ перервав голосний крик і плач. Вибігши на шкільне подвір’я, Полі побачив, що хулігани облили зеленою фарбою відмінницю Ембер – найдобрішу дівчинку в класі. Вона почувалась беззахисною, та гірко ридала, адже нікому було її захистити. Саме в цей момент наш юний герой зрозумів, що далі мовчати не можна. Не варто надіятися на те, що хтось з’явиться та змінить щось у твоєму місті. Діяти треба самостійно, причому робити це рішуче.

- Ану стійте, негідники! Хіба ж вам не соромно ображати слабших за себе? Шукайте рівню для змагання, адже сміятися з беззахисних дівчат – це дуже низько. – неочікувано для всіх, і передусім для себе самого, крикнув Полі.

Компанія негідників завмерла від несподіванки. Цього моменту розгубленості вистачило, щоб сміливий робокар встиг зрозуміти серйозність ситуації та зв’язав руки одному із них. Але залишалося ще двоє хуліганів, з якими Полі впоратися самостійно не міг. У цей час із натовпу, який уже встиг зібратися на місці події, вибіг ще один робокар – Рой. Він був достатньо сильним, щоб перемогти двох наляканих розбійників, які, не чекавши опору, вмить перетворилися із грози всього міста у наляканих хлопчаків.

Ембер подякувала своїм рятівникам, та запропонувала дружити разом. Саме так і розпочалася історія відважної команди, яка зуміла навести порядок в усьому місті. Друзі разом тренувалися, займалися спортом та патрулювали вулиці. Згодом до них приєднався ще один робокар – маленький, але дуже відважний вертольотик Хелі, сім’я якого переїхала до міста Брум, почувши, що воно знову стало безпечним.

Саме такий позитивний кінець має казка про Полі Робокар. Хоча ні, не кінець, а лише початок неймовірної історії про захоплюючі пригоди команди рятівників, яку ви можете переглянути на нашому сайті.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати