Казки для дітей » Казки про їжачка Буля » Казка про дружбу
Казки про їжачка Буля

Казка про дружбу

Їжачок Буль і зайчик Гоу дуже любили грати разом. Вони вчилися в різних школах, але ходили на одну футбольну секцію. Після того, як тренування закінчувалися, їжачок і зайчик залишалися на стадіоні і ще довго грали в м'яч. Іноді вони грали в розбійників або піратів, іноді просто сиділи разом, поїдали бутерброди і ділилися один з одним своїми смаколиками. Наша казка про дружбу розповість про те, що іноді шляхи друзів розходяться через непорозуміння, а після цього залишається тільки порожнеча.

Читати казку про друзів


Їжачок і зайчик домовилися заздалегідь про те, що візьмуть з собою тенісні ракетки і пограють після заняття футболу. На вулиці була прекрасна осіння пора, було тепло, а дерева тішили гарним золотим кольором. Їжачок Буль прийшов на урок з футболу раніше, в роздягальні він познайомився з новеньким - білченям Пу. Той виявився дуже веселим, показав Булю свої машинки, розповів про свою школу багато смішних історій. Зайчик же трохи запізнився на урок. Після уроку Гоу був неймовірно здивований, адже його кращий друг побіг грати в настільний теніс з білченям, а про нього зовсім забув. З одного боку, йому хотілося образитися і піти додому. Більше ніколи не розмовляти з їжаком. З іншого боку, він так цінував їх дружбу, що захотів все ж почути пояснення і вибачення.

Зайчик підійшов до Буля і Пу, які грали в теніс. Ті були так захоплені грою, що не помічали Гоу.
- Гм-гм, - сказав Гоу, але його не помітили. Тоді зайчику стало нестерпно боляче, він підійшов до рюкзака Буля і поклав біля нього половинку свого бутерброда. А після мовчки пішов додому. Догравши, їжачок і білченя попрощалися. Буль підійшов до рюкзака і побачив бутерброд. Він дуже зрадів, адже після гри завжди був неймовірно голодним. А у Гоу були найсмачніші в світі бутерброди - з ковбаскою, помідором, сиром і петрушкою. Все це було просякнуте кетчупом.

Казка про друзів: невже Буль забув про зайку?

Доїдаючи бутерброд, їжачок нарешті відчув себе ніяково. Він згадав про свого друга. Подивився на тенісні ракетки, адже він ніс їх для гри з кращим другом. Казка про дружбу перетворилася в зраду. Булю стало дуже прикро за свій вчинок.
- Старий друг краще нових двух, - промовив Буль сам собі під ніс.
Потім він відправився до зайчика додому, а по дорозі купив кока-колу. Двері будинку відчинила мама зайчика.
- Привіт, Буль. Гоу сьогодні дуже засмучений.
- Я приніс його улюблений напій, щоб розвеселити зайчика.
- Ти ж знаєш, я не дозволяю пити кока-колу. - промовила мама.
- Але тільки сьогодні. Заради виключення. Адже такі сумні дні створені для улюблених напоїв.

Мама зайчика посміхнулася і дозволила пройти. Їжачку не довелося довго вибачатися перед другом. Зайка вислухав почуття Буля і зрозумів, що той глибоко шкодує і розуміє свої помилки. Після цього друзі випили колу і подивилися казки про дружбу для дітей онлайн, щоб більше ніколи не сваритися. А на наступний урок футболу вони взяли м'яч, адже в м'яч можна було грати втрьох з білченям, нікого не обділяти і не ображати.
Сподобалась казка? А як звати вашого найкращого друга? Ви сварились з ним хоча б раз у житті?

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати