Казки для дітей » Казки про їжачка Буля » Казка про мед: як Їжачок Буль прилип до стільця
Казки про їжачка Буля

Казка про мед: як Їжачок Буль прилип до стільця

Одного разу Їжачок Буль і його подружка Білочка Лея пішли на День народження до однокласниці кішки Джими. Батьки Джими були дуже заможними, тому організували для доньки справжнє свято. Влаштували вечірку біля басейну, покликали клоунів, замовили багато смачної їжі. Вони запросили до Джими всіх однокласників і друзів. А ще вони поставили на галявинці, де відбувалось свято, три фонтани. З шоколадом, повидлом і медом. Їжачок Буль дуже любив солодке, тому побачив фонтани і застрибав від радості. Так почалася казка про мед, де Їжачок Буль поборов свою жадібність.

Казка про мед для дітей

Їжачок Буль відразу підійшов до фонтану з медом і почав їсти ласощі.
- Буль, пішли брати участь в конкурсі, - сказала йому подружка Лея.
- Я дуже зайнятий. Боюся, раптом мед закінчиться, і я мало з'їм.
- Але ж це ж День народження Джими.
- Ми з нею не дуже то і дружимо в школі. - знайшов відмовку Буль і продовжив їсти мед.
Наївшись, їжачок відійшов від фонтану. Але раптом дуже злякався. А раптом він скоро знову зголодніє, а мед вже з'їсть хтось інший? Їжачок відшукав пластикові пляшки і вирішив наповнити їх медом, щоб заховати. Зробивши все це, ще трошки ласощі Буль поклав собі в кишені.

З чистим сумлінням Їжачок сів на стілець, щоб відпочити. Адже ховати мед його дуже втомило. Раптом він побачив, як до фонтану підійшла Джима і дуже засмутилася:
- Як сумно. Мед закінчився. А спробували його не всі мої гості.
- Хм, знайшла чого сумувати, - прошепотів Буль, - батьки влаштували їй таке свято, а вона сумує через мед.
Джима в цей момент побачила Буля і підійшла до нього:
- Буль все тобі подобається у мене на Дні народженні?
- Так. Спасибі, дуже весело.
- Я сподіваюся на це! Бачила, що ти не брав участь в жодному конкурсі. Сподіваюся дуже такому класному Їжачку, як ти, не нудно у мене.
- Ні. - Їжачку стало не по собі. Адже Джима була так добра до нього, до всіх гостей. Хоча це був її День народження, вона думала про інших, а не про себе. Хотіла всім зробити добре. А Буль думав тільки про себе, коли об'їдався медом. Зрозумівши це, Їжачок захотів все виправити. Хотів встати і віднести пляшки з медом назад в фонтан. Але зрозумів, що приклеївся до стільця. Мед в кишені розлився і склеїв його зі стільцем.
- Лея, Лея, допоможи мені, - покликав свою подругу Буль. Лея з усієї сили намагалася відклеїти Буля від стільця, але нічого не виходило.
- Ось це я дурень. Джима так старалася для нас, а я думав тільки про себе.
- Так, Буль. Повів ти себе не дуже добре. Але вчасно визнав свої помилки. Давай щось вирішувати із стільцем.
Раптово до Буля підлетіла бджола. Одна, інша, а потім цілий вулик. Вони почали кружляти навколо Їжачка і сідати на нього. Буль так злякався, що силою відскочив далеко разом зі стільцем, а потім почав перекидатися, відмахуючись від бджіл. Це привернуло увагу всіх гостей. Нарешті Буль відчепився від стільця. Так як всі дивилися на Їжачка з подивом, він вирішив викрутитись з ситуації. Схопив стакан з соком і сказав:
- Наша однокласниця Джима - найдобріша кішка з усіх, яких я знаю. Красива, м'яка, мила. І сказати вам чесно, я навіть не здогадувався про її доброту, поки не був запрошений сьогодні на День народження. Давайте ж вип'ємо цей сік за Джиму і її батьків, які організували це свято.
Всі почали плескати Булю і пити сік. А Джима подякувала йому за такі теплі слова. Щоб загладити свою провину весь наступний місяць Буль носив рюкзак Джими додому і пригощав її яблуками.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати