Казки для дітей » Казки про їжачка Буля » Казка про їжачка та казкове таксі
Казки про їжачка Буля

Казка про їжачка та казкове таксі

У чарівному лісі, де мешкав їжачок Буль, було багато будиночків. Так як ліс був великий, звірята їздили один до одного в гості на човнах. Великі судна і маленькі кораблики пересувалися по повітрю, транспортували лісових мешканців з одного кінця в інший. Буль ще жодного разу не користувався послугою таксистів самостійно. Зазвичай він катався в лісовому транспорті або таксі-човнах разом з батьками. Але влітку їжачок залишився один на цілих три місяці, він зрозумів, настав час ставати самостійним.

- Лара, привіт! - сказав їжачок своїй найкращій подрузі свинці Ларі. - Я скоро приїду до тебе в гості.
- Але як же ти приїдеш? Адже твої батьки поїхали, а ти не вмієш сам викликати таксі.
- Я вже великий. Я обов'язково приїду.
- А давай закладемося, що не приїдеш!
- Давай!

Казка про їжачка: хто виграє?

Буль і Лара посперечалися на великий яблучний пиріг. Їжачок точно знав, що потрібно стримати своє слово і виграти суперечку. Він подзвонив в службу таксі.
- Доброго дня! Мені потрібен маленький човен до мого дому.
- Доброго дня! Назвіть вашу адресу.
- Але я не знаю своєї адреси.
- Куди ж тоді подавати човен?
Буль поклав трубку, вийшов на вулицю, обійшов свій будиночок і побачив табличку з номером і назвою вулиці. Він передзвонив в таксі і впевнено прокричав, що йому потрібен човен до вулиці Квіткової, 33!
Поки човен плив по повітрю до їжачка, він збирав подарунки для Лари. Склав в торбинку яблука, мамине малинове варення, книжку «Маленькі казки про їжачків». А потім вийшов на вулицю і став чекати своє таксі. Повз іноді пропливали інші човни, а їжачок з хвилюванням чекав своє. Яким же кольором воно буде, який водій там буде сидіти? І ось несподівано з-за повороту виплив помаранчевий човен з червоними шашечками. Він плавно зупинилася біля паркану і посигналив їжакові! Буль на мить розгубився! Він був зачарований красою таксі, адже і сам давно мріяв водити його. Потім отямившись, Буль побіг в човен. Спочатку хотів сісти за звичкою ззаду, але потім зрозумів, тепер він дорослий, можна сідати попереду!
- А пристебнутися? - запитав водій.
Буль швидко застебнув ремінь безпеки і човен поплив вперед. Через п'ятнадцять хвилин їжачок вийшов біля будинку Лари.
- А я вже чекаю тебе з великим яблучним пирогом! - посміхнулася подруга їжакові.
- Звідки ти знала, що я виграю?
- Я вірила в тебе, - посміхнулася свинка і освітила своєю посмішкою весь ліс.
Лара відразу здогадалася, що Буль впорається зі своїм завданням. Але щоб він прибув до неї швидше, вирішила створити йому перешкоду у вигляді спору. Звичайно, їжачок захоче виграти суперечку, а потім у нього буде гарний настрій, адже він доб'ється успіху. А смачний торт довелося б піч і без того. Як можна зустрічати гостей без смачного пирога?

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати