Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про хочу – найкращі ліки від ліні
Казки на ніч

Казка про хочу – найкращі ліки від ліні

Ох, вже ці нехочухи! Що ти з ними будеш робити?! Нічого вони не хочуть, крім ігор, пустощів та ласощів. Та є ще одна річ, яку люблять всі діти, в тому числі і нехочухи – казки. І сучасні письменники вирішили цим скористатися – щоб допомогти ледачим діткам стати щасливішими, ними створена не одна казка про хочу та не хочу. Яку ж казочку вибрати? Як зорієнтуватися серед великої кількості творів? Насправді, рецепт дуже простий – вибирати треба саме таку історію, яка не тільки приноситиме задоволення, а й допомагатиме дітлахам і дорослим замислитися, стати краще.

Казка про дівчинку, яка не хотіла нічого

В одному місті, може великому, а може й маленькому, жила одна дівчинка, яка не знала слів «хочу», «так» і «буду». На все вона відповідала: «Ні! Не буду! Не хочу!» Ось і тато, коли забираючи її з дитячого садка, просив, щоб вона одягалася і йшла з ним додому, чув у відповідь лише « не одягнуся», «не піду», «не додому». При цьому вона ще сідала на стільчик в роздягальні і сердито дивилася на тата спідлоба.

І жила б ця сім'я так і далі, та тільки одного разу стався з дівчинкою наступний випадок. У новорічну зимову пору, напередодні Святого Різдва, дівчинка лежала в своєму ліжечку і ніяк не могла заснути. І тут сталося щось незвичайне – за вікном спалахнуло таке яскраве і сліпуче світло, ніби заблищали тисячі тисяч бенгальських вогнів. Дівчинка, звичайно, тут же підбігла до вікна. Вона побачила, як від маленької зірочки до віконець будинків потягнулися кришталеві промінчики, по яких спускались казкові феї, принци та улюблені мультяшні персонажі. До дівчинки теж прилетіла крихітна фея в блакитній сукні і з райдужним метеликом в волоссі.
Вона привіталася і попросила дівчинку відкрити їй віконце, на що у відповідь почула «не здрастуй, не відкрию і не пущу». Дівчинка відвернулася від вікна і пішла в ліжечко. Але казка про дівчинку, яка не хотіла, по суті, бути щасливою, була б не казкою, якби на цьому все закінчилося.
Дівчинка, звичайно, заснула, але фея-то була справжньою, тому не образилася, а тільки посміхнулася хитренько, сплеснула в долоні і вмить опинилася біля ліжечка дівчинки. Поправивши дитині ковдрочку, вона непомітно щось засунула дівчинці під подушку. Потім сплеснула в долоні знову і зникла.
На наступний ранок мама повела дитину в дитячий сад, давши їй ту саму цукерку «Чупа-чупс», яку знайшла у неї під подушкою. Інші ж дітлахи прийшли в садок з дивовижними іграшками:
- з ляльками, які вміють самостійно зачісуватися і розмовляти;
- з машинками, в яких відкриваються усі дверцята, заводяться мотори і накачуються колеса;
- з трансформерами, що перетворюються в динозаврів, космічні кораблі і навіть лазерні гармати.
Але цукерка у дівчинки теж була чарівною. Варто було їй лизнути «Чупа-чупс», очі дівчинки закрилися від задоволення. Коли ж вони відкрилися, все навколо здалося маляті зовсім іншим. І дійсно, коли подружки запропонували пограти з ними в ляльки, вона вперше погодилася.
З того моменту дівчинка стала веселою, слухняною і хорошою. Такою, що навіть ніхто і не згадував, якою вона була раніше. Правдива це історія або вигадана, ніхто не знає. Може це взагалі була казка про хлопчика, який не хотів бути добрим і слухняним. Головне, що сталося диво і дівчинка, а може і хлопчик, стали трішки щасливішими!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати