Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про меблі
Казки на ніч Казки про їжачка Буля

Казка про меблі

Їжачок Буль дуже любив пригоди. Тому одного разу він вирішив побачити місто, яке розташоване поруч з його рідним лісом. Сказано-зроблено, рано-вранці Їжачок відправився в дорогу і до обіду вже потрапив в місто. Так як раніше він ніколи тут не бував, його все захоплювало і дивувало. Першим, що попалося Їжачку на очі, був великий будинок, крізь вікна якого було видно м'які меблі. Красиві крісла розташувалися навпроти великого дивана і, здавалося, розмовляли про щось дуже цікаве.

Маленький Їжачок був зачарований, адже він зовсім не очікував, що меблі вміють розмовляти. Це було настільки дивно і неймовірно, що він наважився зайти всередину приміщення. У ньому було кілька поверхів і багато кімнат. У кожній з них він знаходив чудові речі: в одній був дерев'яний стіл і 6 табуреток. Буль подумав, що це мама з дітьми, так мило вони виглядали разом. В іншій кімнаті стояло кілька шаф, які нагадували старих буркотливих бабусь, що зібралися по-пліткувати.

Їжачок не вірив своїм очам, весь будинок був схожий на дивовижне меблеве царство. Все було наповнене чудовими мелодійними звуками, що нагадують спів птахів. Буль ніколи не чув нічого подібного, тому вирішив, що це меблі так розмовляє між собою. «До чого ж вони аристократичні і витончені, ці меблі», - подумав Їжачок і продовжив свою подорож.
Піднявшись на другий поверх, він потрапив на бал. Принаймні, саме так подумав Буль, увійшовши до великого залу з високими стелями і красивими люстрами. Тут також було чутно щось вельми схоже на спів птахів. Біля стін стояло кілька диванів, один красивіше іншого. У кутку кімнати розташувався найбільший з них. Його цілком можна було назвати прикрасою приміщення, настільки вишукано він виглядав. Поруч стояли красиві тумби та журнальні столики.

Казка про меблі для дітей: чи існує меблеве царство

Їжачок розглядав все навколо, коли раптом в кімнату увійшло багато людей. Буль трохи злякався і вирішив про всяк випадок сховатися за диваном. В цей час до нього підбіг маленький хлопчик і взяв його в руки.

- О, їжачок, а ти звідки взявся в магазині?», - здивовано запитав він. Але Їжачок вже встиг згорнутися в клубочок.

"Магазин! Треба ж як цікаво називається меблеве царство », думав він, тікаючи від цього будинку подалі. Він настільки злякався, що біг без зупинки до тих пір, поки не зникли далеко позаду вогні міста. По дорозі він лише мигцем бачив дивні колісниці і великі прямокутники в повітрі. Тільки побачивши рідний ліс, він зміг зітхнути з полегшенням. Пригода вдалася на славу, незважаючи на невеликий переляк.

 0_119176_9751e1f5_orig

Коли він наближався додому, то побачив своїх друзів Зайця і Курча. З величезним захопленням Буль розповів про свою пригоду по меблевому царстві. Друзі слухали його з величезним зацікавленням, тільки для існування меблевого царства Курча поставився дуже скептично.

- Щось не віриться, що меблі не тільки вміють розмовляти, але і й мають окреме царство, - сказало Курча. Їжачок засмутився та вирішив запитати у тітоньки Сови про меблі. Та була відома своєю мудрістю.

Коли друзі прийшли до хатинки тітоньки Сови і все їй розповіли, вона засміялася і пояснила їм, що насправді меблі не вміють розмовляти, і тим більше не живуть в своєму царстві. Те, що бачив Їжачок, було магазином, де стоїть багато меблів. Люди можуть приходити туди, щоб подивитися на них і купити собі ті, що сподобались. А дивний спів птахів - це всього лише звичайна музика. Крім того, існують і інші магазини, наприклад, з одягом або продуктами.

Дізнавшись про це, Їжачок подумав, що в такому випадку повинні також існувати магазини з солодощами, і дуже зрадів. Він уже планував наступну подорож в місто, яка обіцяла бути не менш цікавою.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати