Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про єдинорога
Казки на ніч

Казка про єдинорога

В одній чарівній країні коней жив єдиноріг. У цій країні було багато високих будинків, офісів, машин. Всі коні метушилися, поспішали на роботу, поспішали досягти успіху. І тільки один єдиноріг радів кожному дню і вірив у дива. Коні постійно доводили йому те, що він просто дурний і наївний. Казка про єдинорога розповість про те, що буває з тими, хто добрим серцем вірить в свою мрію.

Казка про єдинорога читати

Єдиноріг Кріс завжди був не таким як усі. Здається, з самого дитинства він обожнював веселку, аромат квітів, смачні вишневі пироги та ігри більше всіх коней. Та й виглядав він інакше, ніж інші коні. Адже у нього прямісенько на обличчі стирчав ріг. Батьки дуже злякалися, коли ріг почав росли. Невже їх дитина перетворюється в оленя?
- Не хвилюйтеся, таке буває, - сказав доктор Кінь.
- Це лікується?
- Не лікується.
- Може помазати «Зірочкою»?
- Один з тисячі на нашій планеті народжується таким виродком.
Батьки гірко заплакали, вони зрозуміли, син назавжди залишиться з клеймом на обличчі. Але єдиноріг Кріс тільки радів своєму рогу і дуже любив його. Він любив всіх-всіх коней. Любив дарувати подарунки, говорити компліменти, обожнював грати в ігри.

Але проблеми почалися тоді, коли Кріс підріс. Казка про єдинорога закінчилася, почалось доросле життя, в якій потрібно працювати. А Кріса не хотіли брати на роботу. Спочатку він думав, вся проблема в розі. Але виявилося інакше.
- Кріс, Ви занадто позитивний. У нашій компанії потрібно бути реалістом. Наші клієнти ідіоти. Ми повинні вигадати, як забрати їх гроші. А ви такий добрий та ласкавий, що віддасте їм наші гроші, а не заберете їх гроші для нас. Розумієте?
І так було всюди. У кожній компанії єдинорогу відмовляли. Всі знали про те, що єдинороги простодушні, добрі і мрійливі. Хіба такі можуть заробляти гроші?
Але Кріс був би не собою, якби здався. Він вирішив ділитися добром і почати знімати мультики для дітей. Для цього йому потрібно було дуже довго працювати. Щоб зняти мультик потрібно було довго малювати картинки, а потім рухати їх і озвучувати героїв. Виходила анімація. Але Кріс займався створенням мультиків днями і ночами. У його казках про єдинорогів він показував те, що добро завжди повертається, а любов - найцінніше, що є у тварин.
Дуже скоро все маленьші конячки просили батьків включити для них казки про єдинорогів. Адже там було стільки добра і дива, що жоден малюк не міг встояти перед ними. Так Кріса почали любити і поважати всі коні. Вони почали запрошувати його на роботу, брати у нього інтерв'ю, фотографуватися з ним. А Кріс продовжував робити мультики про добро і любов. Адже він вірив це всім своїм серцем.
Сподобалася наша казка онлайн? А ви вірите в те, що добро завжди повертається?
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати