Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про панду читати онлайн
Казки на ніч

Казка про панду читати онлайн

Панда Лі народився в родині кухаря. Його батько Си володів невеликою локшинною і вірив всім серцем, що Лі продовжить справу його життя. Він навчав сина тонкощам приготування локшини, починаючи від замішування тіста, закінчуючи правильною подачею гостям. Але Лі завжди сумував, коли батько вчив його кулінарної майстерності. Казка про панду розповість про те, як йти за своєю мрією.

Казка про панду для дітей

О п'ятій ранку батько розбудив панду, адже на кухні потрібна була допомога. Лі дуже не хотів вставати.
- Син мій, ти просто ленуєшся вставати і робити свою справу. Так ти ніколи не досягнеш успіху.
- Ти думаєш, що я ледачий? Просто я терпіти не можу локшину.
- А що ж ти любиш?
- Я люблю єдиноборства.
- Єдиноборства тебе не прогодують. А локшинна приносить нам гроші.
Після цих слів Лі піднімався з ліжка і йшов виконувати свій обов'язок. У Китаї, де вони жили, було соромно лінуватися. Кожен повинен був працювати з ранку до вечора. Панда дуже соромився своїх справжніх мрій і прекрасно розумів, що єдиноборства дійсно не принесуть йому грошей. До того ж Панда завжди вважав себе занадто товстим.

Одного разу в локшинну зайшов мудрий бурундук. Лі виніс йому суп з локшиною, бурундук зупинив панду, що відходив.
- Стривай. У моєму супі муха.
- Ой вибачте!
Лі заліз рукою в суп і дістав звідти муху. Бурундук здивовано дивився на Лі. До них тут же підбіг Си і почав вибачатися за свого сина.
- Вибачте, вибачте! Уже цілих два роки він допомагає мені і все ніяк не досягне майстерності.
- Можливо, розносити локшину - це не те, в чому йому варто досягати майстерності.
- Він повинен слідувати шляху свого батька!
- А хто ж буде йти його шляхом? Його син?
Бурундук встав і попрямував до виходу.
- Бачиш, він йде через тебе! - сказав Си своєму синові.
- Ні! Я йду через вас! Адже ви не поливаєте зерна, ви хочете виростити з яблука виноград.

Си довго думав над словами мудреця. Але його впертість перемогла, і він став ще більш суворий до сина.

- Відтепер ти будеш вставати о четвертій ранку і тренуватися розносити локшину ще більше. Казка про панду ніколи б не наступила в житті Лі. Він не знав, що таке щастя. Та одного ранку, коли Си вже готував суп на кухні, до них прокрався злодій. Він тихенько підійшов до скрині з грошима і схопив її. Си почув шум і побачив злодія. Злодій накинувся на Си з ножем. В цю хвилину до них підбіг панда і почав захищати батька. Спритним рухом він вибив ніж з рук злодія і декількома ударами уклав того на підлогу. Батько був врятований!

- Який жах! Ми пережили жах! - кричав наляканий Си.
- Навпаки! Я ще ніколи не був такий щасливий!
Панда вперше відчув себе потрібним і був натхнений. Його життя перетворилося на справжню казку про панду! Си зрозумів, що повинен відпустити сина йти його шляхом. З тих пір він не змушував Лі готувати локшину. Панда влаштувався в охоронне агентство і став застосовувати свою силу на благо, захищаючи слабких від лиходіїв.

За мотивами мультфільму "Панда Конг-Фу"

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати