Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про вірус
Казки на ніч Казки на ніч про котика Короткі казки на ніч

Казка про вірус

Якось кошеня Костянтин прийшов в школу і дізнався найкращу новину місяця! Виявляється, в їх ліс прийшов вірус і тому школа закривається на карантин. У Костянтина був останній навчальний день. Більше не потрібно було прокидатися рано вранці, сонним йти в школу, слухати нудні уроки і сидіти над домашніми завданнями до пізна. Справжня казка про вірус настала для всіх школярів! Кошеня стрибав від радості і обіймався зі своїми друзями!

Казка про віруси для дітей

Кошеня після уроків пішов з друзями на дитячий майданчик, а потім вирішив піти на футбольний гурток.

- Гурток футболу закритий у зв'язку з появою в лісі небезпечного вірусу.
- Невже ви теж вірите в небезпеку вірусу? - обурився Костянтин, питаючи свого тренера. - Вже стільки вірусів приходило в наш ліс. І все було знищено. Школу закрили, але як ми будемо без футболу?
- Це дійсно небезпечний вірус! У сусідньому лісі багато тварин від нього постраждало. Невже вчителька не сказала, що вам потрібно сидіти вдома?
- Сказала, але я думав, ми будемо більше грати в футбол. Адже вся наша команда здорова.
- Ти не можеш знати, чи є вірус в твоєму організмі чи ні. Він може жити в тобі, ти можеш передати його друзям, вони захворіють. Адже вірусу може знадобитися цілих 14 днів, щоб твій організм його помітив і підняв температуру. Потрібно берегти себе.

Кошеня не збирався здаватися і знав, що його казка про вірус буде щасливою! Він обдзвонив всіх друзів і вирішив організувати гру в футбол. Багато хлопчаків відмовилися грати, але чотири погодилося. Хлопці зібралися на футбольному полі і грали всі разом. Зайченя Гриць постійно кашляв, йому не вистачало повітря, коли він бігав. Хлопці сміялися з нього.

- Ну все, скоро ти будеш лежати в ліжку і пити пігулки, адже ти так сильно кашляєш! - сміявся лисеня Вітя.
- Будеш їсти часник і цибулю! - сміявся Волченок Гарік.
- Хаха, - сміявся над хворим Костянтин.

На наступний день хлопці хотіли знову зібратися грати. Але Зайченя сказав, що у нього піднялася температура і він не зможе приєднатися до хлопців.
- Ви теж краще сидіть вдома. Адже я міг вас заразити. - сказав він Костянтину.
- Я відчуваю себе чудово! Адже це казка про вірус! Я не захворію!
І кошеня пішов на вулицю. Він грав на дитячих майданчиках, ходив в магазин, допомагав бабусям донести пакети до квартири. Костянтин навіть не підозрював, що в нього організмі вже живе вірус і не просто живе. Він розмножується і інфікує багатьох, з ким Костянтин спілкується. За день кошеня заразив близько п'яти людей, які не стежили за гігієною, грали на майданчику, чіпали обличча, обіймалися з Костянтином і тиснули йому лапку.

Через кілька днів Костянтин відчув, що у нього піднімається температура. Йому було дуже соромно, адже він сміявся над Грицем і всіма, хто хворів. Він не вірив в те, що міг захворіти. Тому кошеня нікому не сказав про хворобу і робив вигляд, що він здоровий. Він навіть пішов на вулицю гуляти. Але потім побачив бабусю, якій нещодавно допомагав нести сумки до квартири. Бабуся кашляла. Костянтин зрозумів, що він міг її заразити. Йому стало соромно і кошеня вирішив ізолюватися. Він зізнався батькам, що хворіє і вони відразу ж викликали лікаря.


- Якби ви тягнули ще з лікуванням, ти б міг потрапити в лікарню. Вірус б спустився в твої легені і інфікував би клітини там. Тоді домашнього лікування було б мало. З ким ти спілкувався? Потрібно сказати цим людям про те, що ти хворієш. Їм варто самоізолюватись.

Костянтин зателефонував усім, з ким спілкувався і попросив вибачення. Адже поводився безвідповідально. А ще він дуже попросив маму і тата допомогти бабусі, яку заразив. Адже вона була старенька, а стареньким хворіти дуже складно. Казка про вірус закінчилася, залишайтеся здоровими і бережіть себе!

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

1 Comment

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати