Казки для дітей » Казки на ніч » Казки про принцес: чому не можна лінуватись
Казки на ніч Казки на ніч для дівчини Казки на ніч про принцес Чарівні казки на ніч

Казки про принцес: чому не можна лінуватись

В одному далекому королівстві в сім’ї могутнього короля і мудрої королеви з’явилися дві чудові донечки. Вони були схожі одна на одну, мов дві крапельки води, оскільки народилися в один день. Король і королева покладали великі надії на дівчаток, адже в майбутньому вони мали б зайняти трон. Саме тому батьки значну роль приділяли вихованню та навчанню: юні принцеси із самого дитинства вивчали іноземні мови, математику, правила етикету та інші потрібні майбутнім королевам науки. Окрім того, намагаючись виховати своїх доньок добрими і чуйними, батьки вирішили не розповідати їм про високий титул. Тому дівчатка, читаючи чи дивлячись казки про принцес онлайн, навіть не підозрювали про те, що теж належать до королівського роду. Таке рішення, на думку королеви, мало б уберегти доньок від надмірної  пихи.
Скизки про принцесс

Казки про принцес: читати про пригоди у Країні Ледарів

Однак, іноді доля може бути дуже несподіваною та каверзною. Оточені любов’ю батьків, правильним вихованням та хорошими наставниками, принцеси жили наче в раю. Поки одного разу не зустріли в своєму саду таємничу незнайомку. Це була підступна Лінь, але під виглядом доброї феї їй вдалось непомітно проникнути до королівських володінь.

Дівчатка саме поливали та пересаджували квіти, коли Лінь підійшла до них і запитала, чому такі витончені красуні займаються брудною та непривабливою роботою. Принцеси здивувались та зніяковіли, оскільки ніхто раніше не задавав їм подібних питань. Ба, й більше того, вдома завжди всі працювали, тому їм і на думку не спадало, що може бути по-іншому.  Підступна гостя розповіла дівчаткам, що існує життя без праці: у вічному відпочинку, танцях, веселощах та розвагах. І не десь далеко, за лісами і морями, а всього лиш у сусідньому королівстві – Країні Ледарів.

Дівчатка зацікавилися, адже нещодавно їм трапилася казка про принцесу і принца, які познайомилися на балі. Кожна уявила собі омріяного принца, вишукане плаття і безперервні веселощі. Тому дівчатка без вагань вирушили до Країни Ледарів слідом за підступною Лінню.
2
Перший день принцеси справді провели у веселощах і безтурботних розвагах. Однак вже на наступний ранок відчули страшенний голод і згадали, що обідали ще вдома. Дівчатка миттю побігли на кухню, однак виявили там лише брудні каструлі. Нічого не зрозумівши, вирішили поїсти в ресторані. Яким же було їх здивування, коли і там не знайшлося їжі, а шеф-повар, ліниво розмістившись у м’якому кріслі, читав газету.

- Ну якщо так, то поснідати можна і булочкою з магазину. – сказала одна з принцес, попрямувавши до крамниці.

Сестра її відразу ж підтримала, щиро сподіваючись, що вони нарешті знайдуть якусь їжу. Але і в крамниці на принцес чекала невдача, оскільки продавець відповів, що запаси харчів закінчились, зробити замовлення йому ліньки, а пекар сьогодні ще навіть не збирався пекти булочки, вирішивши краще відпочити та виспатися.

Бідолашні дівчатка не на жарт злякалися. А побачивши в палаці, куди поселила їх Лінь, гори немитого посуду після вчорашнього балу, подерті плаття на інших принцесах, які вочевидь ніхто і не збирався зашивати, а також зів’ялі квіти в саду, вони зрозуміли, наскільки шкідливими є лінощі.

Поки підступна Лінь ще ніжилась у ліжку, принцеси швидко поквапилися додому. На щастя дорога була недалекою, а батьки навіть не помітили їх відсутності, оскільки час в Країні Ледарів йде зовсім по-іншому, по-ледачому.

Проте король і королева не змогли не помітити надзвичайну завзятість до праці, що їх надзвичайно потішило. Щасливі батьки зрозуміли, що настав час розказати дівчаткам правду про їх високе походження. Сестри надзвичайно зраділи, і організували бал, про який вони мріяли, відколи навчилися читати казки про принцес. Свято вдалося дуже цікавим та багатим на розваги, а дівчатка зрозуміли, що для того щоб гарно відпочивати, потрібно не лінуватися, а багато працювати.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати