Казки для дітей » Казки про їжачка Буля » Казка про їжачка: як Буль боровся зі страхами
Казки про їжачка Буля

Казка про їжачка: як Буль боровся зі страхами

Їжачок Буль прокинувся дуже рано. Його батьки все ще спали, а їх валізи стояли в кутку кімнати. У перший день літа мама і тато Буля повинні були виїхати в інший ліс на цілих три місяці. Їжачок вперше залишиться один на такий тривалий час. Нарешті батьки прокинулися. Мама приготувала свою фірмову яєчню з бринзою, а тато повторював, що його син уже дорослий і сміливий, тому йому нічого боятися.

- Ну ось і все, дорогий. Час виходити настав. - промовила Їжачиха, побачивши, що до будинку під'їхало таксі. Вона обняла свого сина, а потім взяла в руки валізи. Вихований водій відразу ж вихопив валізи з рук Їжачихи та поніс до машини.
- Пам'ятай, не завжди варто ховатися від зла, іноді його варто перемагати не голками, а посмішкою. - сказав на прощання мудрий тато.

Казка про їжачка для дітей: читати далі

Батьки обняли Буля і швидко поїхали. Настала тиша. Буль пройшовся по своєму будиночку, розуміючи, що тепер він у ньому єдиний господар. Раптом їжачок почув дивний звук на кухні. Хто ж це може бути? Буль миттєво сховався за своїми голками. Але після зрозумів, так як господар в хаті тепер він, треба негайно піти і подивитися, що ж діється в його будинку. Буль повільно поповз на кухню. Заглянув за двері. Пусто. Що ж це за звуки?
Раптом Буль побачив щось жахливе в тарілці біля холодильника. Він відскочив за двері і знову заховався за голками. У тарілці біля холодильника лежало багато величезних черв'яків.
- Гей, ви! Черв'яки! Це мій будинок! І я не дозволю вам тут командувати, - закричав через двері їжачок. Але у відповідь почув лише тишу.
- Може бути, вони мене не чують? - подумав Буль. Він повільно підповз по кухні ближче і повторив своє запитання, - агов! Черв'яки! Забирайтеся геть!
Але черв'яки лежали в тарілці і не збиралися виповзати. Тоді їжачок згадав слова тата і подумав, що варто перемогти непроханих гостей посмішкою. Але як? Їжачок боявся цих неприємних створінь. Він повільно виліз з будиночка, який носив на своїй спині і постарався посміхнутися.
- Милі черв'яки. Чи не зможете ви покинути мій будинок?
Підійшовши зовсім близько, Буль раптом зрозумів, що говорив зовсім не з черв'яками, а з довгими макаронами, які мама зварила йому на обід. Страх має великі очі. А будь-який страх і справді легше перемогти, посміхнувшись.
Заспокоївшись, їжачок вирішив піти читати ранкові новини, адже він хотів бути не тільки добрим і сильним, але і розумним.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати