Казки для дітей » Казки про їжачка Буля » Казка про успіх: як Їжачок Буль зустрів Лева на Мерседесі
Казки на ніч для хлопчика Казки на ніч про машинки Казки про їжачка Буля

Казка про успіх: як Їжачок Буль зустрів Лева на Мерседесі

Їжачок Буль завжди трохи шкодував про те, що народився не левом або тигром. Він бачив і чув про цих могутніх і сильних тварин, могутніших за усіх інших, успішних та заможних. Буль же був всього лише їжачком. Головною його зброєю були колючки і вміння ховатися в клубок. Ні гострих пазурів, ні іклів, ні сильного тіла, яке б дозволило швидко добігти до жертви, ні спритності, ні сили. Казка про успіх разповість про те, як Їжачок Буль хотів стати тим, ким не народився.

Казка про успіх читати онлайн

Багато друзів їжачка Буля також жалкували про те, що народилися не левам і тиграми, ведмедями або вовками. Але вони не бажали просто жалітись. Хтось із друзів Буля читав книги про те, як стати левом. Хтось ходив на навчальні тренінги. Хтось дивився відео на Ютюбі.
- Може здатися, що це казка про успіх. А насправді все дуже просто. Прокидаєшся о шостій ранку і починаєш день з пробіжки. Це перша перемога себе, якщо ти хочеш досягнути успіху. Далі годину для медитацій, позитивного налаштування на день, проживання почуття подяки. Ще півгодини для навчання. Далі півгодини для розкриття творчого потенціалу - пишеш свої думки, плани. Далі займаєшся роботою. Робиш перерву тільки на обід. Далі можна зайнятися нетворкінгом.

- Що? - запитав їжачок Буль свого друга білку Джона. Джон вже давно намагався вивчити різні шляхи досягнення успіху, він був найпросунутішим серед тих, хто також хотів змінити своє життя на краще.
- Нетворкінг. Це створення навколо себе корисних зв'язків, знайомств. Чим більше навколо тебе корисних і впливових людей, тим простіше буде досягнути успіху.
- Як же все складно.
- Ніхто не говорив, що буде легко. Кожне твоє спілкування в школі і на спортивних гуртках має бути направлено на побудову успішних зв'язків, щоб в майбутньому робити бізенес разом або допомагати один одному. Загалом до восьмої вечора потрібно займатися своєю роботою. А після можна зайнятися спортом. І лягти спати о десятій-одинадцятій. Та не забуть почитати перед цим якусь корисну книгу.
- І так я стану левом?
- Без сумніву.

Їжачок записав всю послідовність дій, які йому розповів Джон.
- Пам'ятай, через кілька днів тобі набридне жити в такому складному графіку. І казка про успіх трапиться з тим, хто не відступив від свого шляху і продовжив виконувати всі дії. Іноді сил жити в такому ритмі не буде, захочеться поспати весь день, відступити від досягнення мети. У цей момент ти перестанеш бути левом, а знову перетворишся на нікчемного їжака.

Читати казку про успіх для дітей

Їжачок цілих десять днів робив все те, про що говорив білченя. Він рано вставав і бігав. Хоча на його коротких лапках бігати було важко, але їжачок щосили намагався. Далі він поринав всередину себе, медитував, відрікаючись від думок, угамовуючи свій розум. А потім Буль наповнювався сприятливими почуттями - бажав усім миру і добра, дякував усім своїм знайомих, батькам, друзям, Всесвіту, Лісу за те, що вони допомогли йому стати тим, ким він є. Далі Буль вивчав уроки. Потім йшов до школи. Він не витрачав час на ігри на перервах. Він намагався створювати нетворкінг, намагався подружитися з тваринами з інших класів, дізнатися про їхні цілі та інтереси. Після школи Їжачок вчив уроки, а також допомагав сусідам фарбувати паркан, збирати яблука, розносити молоко від корови. Їжачок дуже втомлювався, але був задоволений тим, що дотримується свого шляху.

Одного разу Їжачок Буль ніс молоко ввечері, яке замовила у корівки сім'я зайчиків. Зайчики жили далеко від центру, тому шлях був довгим і виснажливим. Їжачок Буль біг щосили, але дуже втомився. Раптово він побачив перед собою красивий чорний Медседес. Машина зупинилася біля їжачка.
- Куди тримаєш шлях, юнак? - запитав Їжачка Лев, який сидів за кермом. Буль обімлів від захвату. Справжній Лев на цій машині!
- На вулицю Серцеву.
- Я теж туди їду. Сідай, підвезу.

Їжачок сів до Лева і був невимовно радий знайомству. Він згадав про нетворкінг і відразу почав задавати Льву питання.
- Розкажіть, як ви досягнули успіху! Ви вставали рано і бігали? Досягали одну мету за іншою?

- Так, так і було. Мій батько робив це, я теж робив це. Досягав успіху. І знаєш, про що я шкодую? Про те, що коли був хлопцем, як ти, я не грав в бадмінтон, не катався на гойдалках, не смикав дівчаток за хвости, не малював класики. Дитинство пройшло повз мене, але ж саме в дитинстві ми вчимося бути щасливими і безтурботними. Є тепер у мене цей Мерседес, а ось щастя десь пройшло стороною.

Їжачок вийшов з машини і зрозумів, що казка про успіх - це не казка про щастя. І що якщо навіть сильний від природи лев відчуває смуток, то йому - вже тим більше не варто гнатися за успіхом в такому темпі. З тих пір Їжачок вирішив бути в міру успішним, і в міру счасливим. А ще вирішив, що обов'язково буде робити щасливими своїх близьких.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати