Казки для дітей » Виховання дітей » Сценарій новорічної казки для дітей: 5 найважливіших порад
Виховання дітей

Сценарій новорічної казки для дітей: 5 найважливіших порад

Новий рік – особливе свято, якого з нетерпінням чекають не лише діти, але й дорослі. Адже це момент, який асоціюється з теплими спогадами, добром та затишком. У цей новорічний час хочеться не лише організувати справжнє веселе свято своїм дітлахам, але й самим зануритись в дитинство та повірити в диво. Найкращий спосіб – підготуватися заздалегідь та написати детальний сценарій новорічної театралізованої казки. З нашими порадами це буде зовсім не складно, навіть, якщо раніше вам ніколи не доводилося мати справу з придумуванням дитячих свят.

Як написати сценарій дитячої новорічної казки: корисні поради батькам

1. В першу чергу необхідно визначитись з темою дитячого свята, сценарій якого ви вирішили створювати. Подумайте, що буде цікавим саме вашій дитині, в чому полягають її інтереси та вподобання. Хороша ідея – взяти за основу сюжет улюбленої казки чи мультика вашого малюка та додати кількох новорічних персонажів.
2. Подбайте про джерело черпання натхнення: почитайте новорічні сценарії, придумані іншими людьми. На їх основі ви зможете придумати щось власне, або ж скомпонувати між собою кілька вдалих ідей. Також вам допоможе створення новорічної атмосфери – хороша музика, святкова гірлянда та аромат смачних мандаринок.
3. Не бійтеся експериментувати, фантазувати та виходити за загальноприйняті рамки. Наприклад, хто сказав, що це обов’язково повинна бути казка про Діда Мороза, Снігурочку, сніг та холод? Можна придумати захоплюючий сценарій новорічної казки на екзотичному острові чи на іншій планеті.
4. Обов’язково долучіть до створення сценарію свою дитину, нехай це свято буде вашим маленьким спільним проектом.
5. Заздалегідь подбайте про костюми персонажів вашої казки та декорації. Їх можна взяти у прокат, або створити власноруч.

Новорічна казка: сценарій на Новий рік

Окрім цих простих, але дуже важливих порад пропонуємо вам 2 ідеї, які можна використати при створенні власної новорічної казки. Сподіваємось, вони допоможуть вам зробити святкування Нового року оригінальним, веселим та по-справжньому казковим.

Варіант 1: Пригоди сніговика Олафа та його друзів.

Зізнаймося, казкова історія про сестер Ельзу та Анну зачаровує не лише дітей, але й нас, дорослих. А веселий сніговик Олаф безсумнівно є справжнім улюбленцем публіки. Тому, чому б не використати тематику «Крижаного серця» за основу сценарія новорічної казки, в якій головним героєм став би саме цей смішний та життєрадісний персонаж. Сюжетів такого свята може бути безліч, залежно від вашої фантазії та віку дітей, які будуть брати в ньому участь. Для найменших підійде історія знайомства Олафа зі звірятками з чарівного лісу, а дещо старшим діткам буде цікаво разом з Олафом рятувати Новий рік або Різдво від якоїсь небезпеки.

Варіант 2: Стара казка на новий лад.

Деякі речі навіть у нашому динамічному світі залишаються актуальними та вічними. Зокрема, ми виросли на популярній казці «12 місяців» і вона так само подобається і нашим діткам. Тоді для чого вигадувати велосипед? Краще зробити театралізовану постановку усім відомого сюжету. А для того щоб зробити дійство ще цікавішим, складаючи сценарій свята, просто додайте кілька сучасних родзинок. Наприклад, пошук пролісків взимку можна перетворити на цікавий квест, ведучими в якому стануть 12 місяців. Придумайте заздалегідь цікаві завдання, подбайте про дух змагань та не забудьте про подарунок переможцю.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати