Казки для дітей » Виховання дітей » З якого віку віддати дитину на гімнастику?
Виховання дітей

З якого віку віддати дитину на гімнастику?

Гімнастика корисна для фізичного здоров'я дитини і для зміцнення сили духу. З раннього дитинства малюк буде розтягувати м'язи і виховувати в собі завзятість, цілеспрямованість. Корисна гімнастика і для дівчаток, і для хлопчиків. Вона робить тіло гнучким і дуже красивим. З якого віку віддати дитину на гімнастику?

З якого віку віддають дітей на гімнастику?

Тренера сходяться на думці про те, що найоптимальніший вік для початку занять спортом - 5 років. При цьому якщо малюка дуже тягне займатися гімнастикою, якщо він був в захваті від першого заняття і сам прость ще, можна віддати дитину на гімнастику в віці 3-4 років. Якщо його не хочуть брати в спортивну секцію, можна піти в центри розвитку на танці або акробатику, там займаються розтяжкою, яка стане в нагоді для гімнастики в майбутньому. Досвідчений тренер відразу розгледить готовність дитини займатися спортом. Важливе вміння чути тренера і виконувати команди, не відволікатися. Важливими є й фізичні дані кріхти, а також здатність навчатися. У гімнастику частіше беруть маленьких і худеньких дітей, так як їм легше виконувати трюки. Талановитих слухняних дітей якщо не візьмуть в одній секції, з руками і ногами заберуть в інший.

Гімнастика для дівчаток або хлопчиків?

Є різні напрямки гімнастики - художня та спортивна. На перший вид беруть дівчаток, а ось хлопчики можуть спробувати себе в другому виді. Користь гімнастики очевидна - зміцнюються м'язи рук, вирівнюється постава, тіло отримує додаткове навантаження і виробляється витривалість, створюється гарна розтяжка. Діти найкраще тягнуться, а тіло запам'ятовує все за допомогою м'язової пам'яті. У дорослому віці можна буде повторно сісти на шпагат, якщо почати знову тренуватися.

Негативна сторона гімнастики - високий ризик травматичності. Після восьми років йти в гімнастику пізно на думку багатьох тренерів, так як встигнути за дітьми, що займаються з раннього дитинства важко. Але при великому бажанні всього можна досягнути.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати