Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про поні: чи легко знайти справжню дружбу
Казки на ніч Казки на ніч для дівчини Чарівні казки на ніч

Казка про поні: чи легко знайти справжню дружбу

В одній далекій і таємничій країні, що носить назву Еквестрія, жили прекрасні маленькі поні. Вони були дуже добрими та справедливими, тому серед них панував мир, спокій та гармонія. Принцеса Селестія – мудра правителька Еквестрії, робила все для того, щоб її підданим було затишно і комфортно на рідній землі. У цьому їй допомагала молодша сестра – Луна, а також маленькі дівчатка, з якими вже багато хто мав нагоду познайомитися, дивлячись мультик про поні. У країні лошадок та єдинорогів було тихо і спокійно, як зазвичай, поки не відбулися незвичайні події, про які вам й розкаже наша казка про поні, читати яку особливо цікаво, якщо ви вже знаєте, хто така Твайлайт Спаркл. Якщо ж ця героїня ще залишається для вас незнайомкою – не проблема, вмощуйтесь зручненько і приготуйтесь поринути у чарівний світ добра, гармонії та захопливих пригод.

Нова пригода Сутінкової Іскорки: казка про поні, яка шукає друзів

Твайлайт Спаркл або ж Сутінкова Іскорка – це маленька поні-єдиноріг, яка любить мріяти, робити добро та шукати нових друзів. Вона й буде головною героїнею нашої казки.
Одного разу принцеса Селестія вирішила дати маленькій шукачці пригод нове завдання: оскільки Твайлайт вже встигла зрозуміти, що таке справжня дружба та подружилась з такими ж добрими поні, як і вона, час застосовувати це вміння трішки ширше. Тому мудра принцеса розповіла маленькій мрійниці про те, що країна Еквестрія не є єдиною на світі: поні мають багато сусідів, і життя у них не завжди є таким же спокійним і мирним. Там трапляються суперечки і сварки, а жителі звикли думати лише про себе. І причина цьому проста – вони зовсім не вміють дружити, та й більше того – навіть не знають, що ж таке дружба. Тому Твайлайт Спаркл повинна вирушити у далеку мандрівку, щоб розказати й іншим про те, що дружба – це диво, яке здатне змінити світ на краще.

Барбі і сестри в казці про поні: чи вдасться їм подружитися

Першою на шляху Твайлайт зустрілась країна Барбі. Поні дуже багато чула про цих чарівних красунь, тому була дуже рада завітати саме до них. Однак яким же виявилось її розчарування, коли з’ясувалося, що Барбі не лише зовсім не є подругами, але ще й цілими днями не роблять нічого корисного. Маленька поні Твайлайт була не тільки дуже доброю, а ще й працьовитою, тому ніяк не могла зрозуміти, як цілими днями можна лише приміряти нові плаття, робити красиві зачіски та вихвалятися. А саме таким і було життя у красунь Барбі.

Твайлайт так засмутилась, що спочатку навіть хотіла просто тихенько покинути цю країну вічних суперечок: хто ж гарніший та модніший. Але вона вчасно пригадала завдання принцеси і стала більш рішучою. Вона подумала, що негарно засуджувати дівчаток за їхні дії, оскільки прагнення бути красивими є природнім, а про те, що існує на світі й інша краса – внутрішня, швидше за все їм ніхто не розказував. Тому Твайлат вирішила, що у цьому й полягає її місія.

Познайомившись із красунями країни Барбі, перш за все поні сказала, що захоплюється їхньою вродою. Дівчата дуже зраділи, адже у Твайлайт вони побачили незалежного експерта, який і визначить, хто з них є найкрасивішою. Маленька поні не могла не скористатися такою нагодою і організувала великий конкурс краси. Барбі так завзято готувалися до нього, що навіть забули про свої вихваляння і суперечки. Окрім того їм довелося навчитися рукоділлю, адже поні придумала конкурси, для яких потрібно було шити сукні, готувати кулінарні шедеври та придумувати цікаві прикраси.

От і настав день конкурсу. Яким же було здивування Барбі, коли переможцями стали абсолютно усі, адже хтось найкраще танцював, а у комусь вдалося приготувати найсмачнішу страву. Дівчата зрозуміли, що сперечатися більше не треба, бо кожна з них є особливою і найкращою. Вони були дуже задоволені, бо ж постійні сварки лише затьмарювали їхнє життя та робили їх одинокими. А тепер, коли з  незгодами покінчено, можна дружити і проводити час разом, що значно веселіше.

Маленька Твайлайт була на сьомому небі від щастя: із першим завданням вона впоралась успішно. І хоч настав час покидати країну Барбі, казка про поні ще не завершується: попереду чекає ще багато не менш захоплюючих пригод.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати