Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про відьму
Казки на ніч

Казка про відьму

Авторська казка про відьму розповість про те, як добро може вилікувати душу і наповнити любов'ю. Твір вчить терпимості до стареньких людей, ставити себе на їх місце і допомагати їм, не дивлячись на їх іноді поганий характер.

В одному далекому місті жила відьма Алевтина. Її ніхто не любив. Всі знали, що вона - зла відьма, лається, кричить і ображає кожного, хто з'явиться на порозі її будинку. Коли старенька виходила в місто, вона сварилася в транспорті, на пошті, в банку, в парку і скрізь, де ступала її нога. В будинку навпроти Алевтини жив хлопчик Максимка. Він найбільше не любив бабцю. Варто було йому включити музику, вона приходила і лаялася. Варто було почати набивати м'яч, знову вибігала відьма і кричала.

У Максима періодично з'являлися двійки з математики в школі. Він був упевнений, всьому виною стара відьма, яка насилає на нього порчу. Також він звинувачував її в поломці свого велосипеда і програшах в комп'ютерних іграх.
- Знову програв через неї! - скаржився якось раз Максимка своїй подрузі Маші.
- Зізнайся, це просто занадто складна гра!
- Та ні ж, це вона зілля якесь зварила у себе на кухні, ось я і програв.

Почув розмову Маші і Максима один Чарівник. Він змахнув чарівною паличкою і вранці Максимка прокинувся в тілі відьми. А ось Алевтина відкрила очі і побачила в дзеркалі сусідського хлопчика. Вони помінялися місцями!

Казка про відьму для дітей

Відьмі дуже сподобалося те, що тепер у неї молоде тіло! Вона почала стрибати і танцювати в своїй кімнаті! Як же чудово бути знову молодою. А ось Максим сприйняв новину з жахом. Виявляється, в старому тілі все болить і кожен рух дається важко. Насилу він дійшов до кухні і заглянув в холодильник. Там не було нічого смачного! Здавалося, якщо він зараз не поїсть, то знепритомніє. Голова боліла все сильніше і сильніше. Раптово Максим почув, як хтось голосно набиває м'яч за вікном. Від цього звуку його голова заболіла ще більше. Але хлопчик не збирався кричати, він то знав, як це неприємно. Максим не хотів перетворюватися в відьму ще і за станом свого духу. Тому він смиренно терпів звуки м'яча і намагався зварити гречку. Гречка була зовсім несмачна. Виявляється, з віком смакові відчуття губляться, і їжа стає дуже одноманітною і прісною.

Максим в тілі відьми вирішив сходити в магазин, щоб купити цукерок і морозива. Як же складно було йти. Кожен крок викликав біль в ногах, а він ще навіть на вулицю не вийшов. На вулиці було йти ще складне, всі кудись поспішали і штовхалися. Максиму було дуже прикро, що він такий старий і застряг в цьому немічному тілі. Він хотів почати кричати, але все ще тримав себе в руках. Нарешті в магазині він набрав багато смачненького. Але на касі виявилося, що на його карті не вистачає грошей і купити він може собі тільки хліба. Казка про відьму почала перетворюватися на жахіття!

Повернувшись додому, Максим вирішив врятувати становище, зваривши зілля. Він точно знав, що на кухні Алевтини повинні бути трави, тому він начаклує собі багато золота і піцу. Обшукавши весь будинок, Максимка нічого не знайшов, крім солі. Раптом відчув страшну втому. Ніби як нічого не робив за день, а так втомився, навіть тарілку помити не було сил. А якісь дівчатка за вікном тим часом почали співати пісні з вульгарними словами. Не витримавши, він все ж вийшов на вулицю і почав кричати на підлітків, адже голова боліла так, що терпіти було неможливо.
- Я й не думав, що старим відьмам так важко живеться! Тож не дивно, що вона постійно на всіх кричить. - сказав Максим, лежачи в ліжку.

Ці слова почув Чарівник. Він розчаклував Алевтину і Максима. Хлопчик прокинувся знову в своєму тілі. Він відразу ж побіг до сусідки-відьмі і запитав, як може допомогти їй. Весь день Максимка прибирав в її будинку, виносив сміття, ходив в магазин і розмовляв з Алевтиною про її життя. Виявляється, якщо купити їй дорогі пігулки, її голова переставала боліти і настрій поліпшувався. А від цукерок відьма навіть починала посміхатися. Але найбільше її зворушило те, що хлопчик приділяв їй так багато уваги. Адже Алевтина була такою старою, що всі її подруги давно пішли на небо. Так доброта і турбота хлопчика перетворило відьму в добру бабусю. Увечері у неї навіть з'явилися сили напекти смачних пиріжків та допомогти Максиму вирішити математику.

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати