Казки для дітей » Виховання дітей » Марина Мелія: діти та їх виховання
Виховання дітей

Марина Мелія: діти та їх виховання

Марина Мелія - ​​затребуваний коуч і психотерапевт. Її ім'я стало відоме широкому загалу нещодавно, адже вона не потребувала піару. До Марини і без того записувався натовп бажаючих отримати консультацію і вирішити проблеми в бізнесі та особистому житті. Крім того, Мелія відома, як автор популярних книг. У неї вийшли книжки і про успіх у бізнесі, і про виховання дітей. Ми зібрали 10 цікавих висловлювань і думок, автором яких є Марина Мелія. Діти у неї вже виросли, з кабінету вийшли сотні задоволених клієнтів, консультація коштує близько 3000-4000 євро. Тому до її слів варто придивитися уважніше.

Марина Меле: діти і батьки не повинні бути друзями

1. Зараз модно бути друзями з дітьми. Батьки відчувають себе сучасними. Вони не нудні дорослі, які забороняють, контролюють і нависають своїм авторитетом над дитиною. Вони на одній хвилі, вони розповідають секрети синові чи доньці, вони на рівних і дають дитині свободу. З одного боку, діти радіють такій дружбі. З іншого боку, дружба може перерости в важкий тягар для незрілої психіки дитини. Свобода передбачає поділ відповідальності. Мама і тато перекладають її на плечі дитини або ділять разом. Це заважає йому рости і розвиватися в своєму повільному темпі. Другий негативний аспект нових модних взаємин в сім'ї - дорослішання сина чи доньки. Підліток вже не хоче ділитися секретами і бути другом, батьки переживають сепарацію критично.

Що пропонує Марина Мелія? Пам'ятати про ролі в сім'ї. Батьківська позиція - захист, виховання, напрямок. Мама і тато повинні нагодувати, одягнути, допомогти, підказати. Діти повинні знати межі. Нормально намагатися їх порушити, навпомацки досліджуючи межі дозволеного. Дітям потрібне середовище, в якому вони можуть бути дітьми, зможуть творити, пустувати, порушувати, а батьки завжди зупинять в разі порушення кордонів. Батькам варто бути авторитетом.

2. Ранній розвиток - ще один модний тренд. Що думає з цього приводу Марина Мелія? Діти стали інструментом в руках батьків, які хочуть не тільки розвинути малюка, але і навчити з пелюшок. Це дійсно дає результат. Якщо вчити дитя читати і писати з самого раннього віку, він зможе швидше почати читати і писати. Але його мозок візьме в позику енергію з сусідніх відділів. Тому малюкові буде важко спілкуватися з однолітками, а іноді він навіть не зможе зрозуміти, як їсти виделкою. На все свій час. Діти повинні встигнути побути дітьми.

3. Як бути мамою і бізнес-леді? З якого віку можна віддавати дитину няньці і йти працювати? Марина Мелія стверджує, що до року малюка дуже важливо оточити турботою і теплом. Його потрібно балувати, купати в турботі, підтримці і любові. У цей період ви накачуєте його емоційний резервуар. Це допомагає дитині в майбутньому бути допитливим, впевненим, ресурсним.

4. Чи варто застосовувати до дітей вільне виховання? Вільне виховання - байдуже виховання, саме так вважає Марина Мелія. Діти, які не відчувають кордонів, не розуміють, як себе вести. Часто батьки, що дають надлишок свободи, насправді самоусуваються з виховного процесу.

5. З якого віку давати дітям кишенькові діти? Мелія вважає, що найкращий час для початку фінансової виховання - школа. Дитина вже може розпоряджатися грошима і витрачати їх на свій розсуд.

6. Що робити, якщо дитина не хоче працювати влітку, адже отримує велику суму від батьків в якості кишенькових грошей? Чи варто перестати давати гроші? Марина радить дати підлітку мотивацію. Чому б не попрацювати офіціантом, щоб давати користь клієнтам, познайомитися з новими людьми, зрозуміти, як заробляти більше чайових, як знайти підхід до будь-якій людині? Це унікальна школа життя, а не просто гроші.

7. Як стати хорошим батьком або матір'ю? Марина Мелія консультувала найбільш забезпечених і успішних людей, які скаржилися на невдачі у вихованні дітей. Часто успішні бізнесмени є візіонерами. Вони бачать успішний образ своєї реалізованої мети в майбутньому. Вони роблять перші кроки в її напрямку. Вони не перестають рухатися вперед. Вони змітають усі перепони на своєму шляху. Ці сильні якості переможця є слабкими якостями батьків. Як би сумно це не було, але син може не захотіти продовжувати успішну імперію батька. Він може займатися абсолютно іншою сферою і йому буде потрібна підтримка батьків.

8. Батькам варто перенести фокус уваги на себе. Не варто робити з дитини проект і представляти його таким чи іншим в своїй уяві. Варто домагатися своїх цілей, створювати своє щастя, і бути прикладом для дитини.

9. Які найважливіші риси характеру повинні бути у успішної людини і які риси варто розвивати у дітей? Марина Мелія стверджує, що складно виховати успішну дитини. Але можна звернути увагу на розвиток сьоми ключових аспектів успішної людини:

  • твердість характеру,
  • самоконтроль,
  • енергійність,
  • соціальний інтелект,
  • вдячність,
  • оптимізм,
  • допитливість.

Успіх в розуміння батьків і дитини може відрізнятися. Але загартовуючи характер, навчаючи вдячності, показуючи приклад оптимізму і твердості характеру, можна залити міцний фундамент для розвитку особистості.

10. Марина Мелія стверджує, що діти можуть навчити нас розвивати свій емоційний інтелект. Замість того, щоб кричати, дорікати, придушувати, навчіться конструктивно пояснювати, підтримувати, переконувати. Це допоможе не тільки у вихованні дітей, а й поліпшить професійні навички.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати